Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

CHYTRÝ REGION: Ženou regionu se stala Pavla Klečková

Moravskoslezský kraj vyhlašuje každým rokem Ženu regionu. Pojďme se podívat, kdo toto ocenění získal za rok 2019.

Vítězkou letošního jedenáctého ročníku prestižního ocenění Žena regionu se za MS kraj stala Pavla Klečková, která je spoluautorkou unikátního nouzového přístřešku pro lidi bez domova a pomáhá také v Klokánku a dalších neziskových organizacích. V konkurenci dalších devíti finalistek získala Klečková nejvíce hlasů.

Pavla Klečková, Žena regionu MS kraje: "Je to hezké být v tak příjemné atmosféře se ženami, které jsou pro mě moc inspirativní. Kdybych měla představit náš produkt iglou, tak bych řekla, že to jsou přístřešky pro lidi bez domova, díky kterým v zimě nezmrznou a vlastním tělem si je vyhřejí o patnáct až osmnáct stupňů."

Slavnostní předání cen ženám regionu se uskutečnilo na půdě Krajského úřadu v Ostravě, ocenění předával hejtman kraje Ivo Vondrák a zakladatelka projektu Denisa Kalivodová.

Ivo Vondrák (ANO), hejtman MS kraje: "Anketa má dlouhou tradici a občas na naše ženy zapomínáme, takže je dobře, když si tyto hrdinky na podobných akcích připomeneme. Tyto dámy to nedělají pro peníze, o to je jejich snaha důležitější."

Denisa Kalivodová, zakladatelka projektu Žena regionu: "Tyto ženy nemají potřebu se mediálně zviditelňovat, ale zaslouží si to, proto tuto anketu pořádáme. Lidé by měli vědět o jejich skutcích, které nám zlepšují život v jednotlivých regionech."

Soutěž se koná po záštitou Senátu ČR a Asociace krajů ČR.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy