Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Čelní střet dodávky a osobního auta u Kozlovic nepřežila 31letá řidička

Dopravní nehoda s tragickým koncem se stala v úterý odpoledne v Kozlovicích na Frýdeckomístecku. Řidička osobního auta nepřežila čelní střet s protijedoucí dodávkou.

Dopravní nehoda, která pořádně otřásla všemi členy integrovaného záchranného systému. V Kozlovicích na Frýdecko-Místecku dostali v úterý před 14. hodinou hlášení o srážce dodávky s osobním autem. Svědci, hasiči, záchranáři i policisté, kteří se dostali na místo už bohužel nedokázali pomoci řidičce osobního auta.

svědkyně: "Jak se nehoda stala nevím. Byla jsem za rohem, slyšeli jsme velkou ránu a když jsem se dostala na místo, auta byla už od sebe. Okamžitě jsme se snažili s dalšími lidmi oběma v autech pomoct, než přijela sanitka, hasiči a policie. Je to hrozná tragédie."
Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Osobní vozidlo Škoda Octavia se střetlo s protijedoucí dodávkou Fiat Ducato. Po střetu řidička ročníku 1989 vozidla Škoda Octavia utrpěla zranění neslučitelná se životem a na místě zemřela. Řidiči ročníku 1995 druhého vozidla byla
provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu s negativním výsledkem."
Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Jednatřicetiletá žena zůstala po kolizi uvnitř havarovaného vozidla a vyprostit ji museli hasiči. Lékař ZZS zjistil, že nejeví žádné známky života. Utrpěla mnohočetná vážná poranění, která byla smrtelná a postižená jim na místě podlehla. Muž ve věku pětadvaceti let byl zraněn v oblasti hlavy, páteře a dolní končetiny, v době zásahu byl při vědomí a se záchranáři komunikoval. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče byl transportován na centrální příjem nemocných frýdecko-místecké nemocnice."

Přesné okolnosti příčiny této tragické nehody dál vyšetřují policisté. Jeden ze svědků ale během večera TV Polar informoval, že řidička Octavie měla jet těsně před srážkou rychle a předjíždět jinou dodávku a údajně dostala na mokré silnici smyk.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků