Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hospoda svítila a uvnitř se popíjel alkohol, hosty bez roušek překvapila speciální pořádková jednotka

Další provozovatel restaurace se zřejmě rozhodl riskovat s vládním nařízením. Doplatil ale na náhodnou policejní kontrolu. Pravděpodobně ho teď čeká nemalá pokuta, že pustil do svého podniku hosty, kde konzumovali alkohol. Ale zodpovídat se budou i návštěvníci, neměli totiž roušky.

Policisté z Frýdku-Místku ve spolupráci s kolegy ze speciální pořádkové jednotky kontrolovali dodržování mimořádných opatření a překvapil je nezvyklý večerní ruch v jednom podniku na Frýdeckomístecku.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR MSK: "Všimli si, že v restauraci se svítí a ve vnitřních prostorech se pohybují osoby. Vstoupili dovnitř a v jedné z místností restaurace se nacházely kromě provozovatele další tři osoby, které konzumovaly alkohol."

Majitel podniku se teď bude zpovídat správnímu orgánu, kde ho zřejmě čeká pořádná pokuta za porušení vládních nařízení. A podobně na tom podle policistů budou i hosté.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR MSK: "Dále přítomné osoby neměly ochranu dýchacích cest. Policisté vše zadokumentovali a přestupkové jednání i těchto osob oznámili správnímu orgánu."

Policisté kontrolují v Moravskoslezském kraji dodržování mimořádných opatření v rámci běžného výkonu své služby.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR MSK: "Za prvních deset dnů měsíce listopadu policisté provedli v kraji přes 7600 kontrol dodržování mimořádných opatření a zjistili přes 1000 přestupků."

Polovinu vyřešili uložením pokuty na místě a několik desítek poslali do správního řízení. Zhruba 400 přestupků pak vyřešili domluvou.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Wotan Forest, a.s.- pracoviště

od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

LUKO, s.r.o.

od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

René Menšík

od 17 800 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků