Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Rudné v Ostravě bude uzavřeno křížení s Šenovskou. Silničáři budou měnit asfalt

Nyní by měli zpozornět především motoristi. V příštím týdnu se bude měnit asfaltový povrch na mimoúrovňové křižovatce ulice Rudné a Šenovské, což se neobejde bez úplné uzavírky nájezdů. Podívejte se kudy povede objížďka.

Na Rudné ulici v Ostravě se bude měnit asfalt na nájezdových rampách mimoúrovňového křížení s ulicí Šenovskou. Od úterý 24. listopadu do čtvrtku 26. listopadu nebude možné nájezd ani sjezd využívat. Jsou ale připraveny objízdné trasy.

Jan Rýdl, mluvčí ŘSD: "Blesková rekonstrukce se neobejde bez úplné uzavírky rampy. Značená objízdná trasa směrem od Havířova bude vedena dále po ulici Rudná až na nejbližší mimoúrovňové křížení, kde se auta pod mostem otočí, respektive vyjedou zpět na silnici I/11 směr Havířov a dále sjedou bez komplikací na silnici III/4703 směr Slezská Ostrava/Bartovice."

Za uzavřený průjezd se řidiči dostanou po silnici III. třídy 4703.

Jan Rýdl, mluvčí ŘSD: "Pokračování po silnici III/4703, výjezd na silnici I/11 směr Karviná, sjezd na silnici I/59 směr Karviná až na okružní křižovatku silnic I/11 a II/479, zpět po silnici I/59 směr Opava a výjezdem na silnici I/11 směr Opava."

V průběhu čtvrtka by měla být nájezdová i sjezdová rampa zase dána do provozu. Podrobné informace mohu řidiči najít na Twitteru Ředitelství silnic a dálnic ČR a nebo Moravskoslezského kraje.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

ELEAL s.r.o. - okres Beroun

od 15 000 Kč/měsíc

Detail

Elánek z.s. Královo Pole

od 25 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

BLANSH s.r.o - Beroun, U Vápenice

od 15 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků