Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie pátrá po řidiči, který boural mezi Ostravou a Opavou, odstavil auto a utekl

Na silnici I/11 mezi Ostravou a Opavou boural v pondělí 23. listopadu v noci neznámý řidič. Auto odstavil u sjezdu na Mokré Lazce a utekl. Teď po něm pátrá policie, pomoci by mohli také svědci, kteří nehodu nebo člověka za volantem Renaultu Thalia viděli.

Nehoda se stala v pondělí 23. listopadu kolem jedné hodiny v noci. Po silnici I/11 jelo ve směru od Ostravy na Opavu auto značky Renault Thalia a dostalo smyk.

René Černohorský, mluvčí PČR Opava: "Zřejmě vlivem nepřiměřené rychlosti nezvládl řízení, dostal smyk a levým bokem a přední částí automobilu narazil do přilehlých kovových svodidel."

Doposud neznámý řidič odstavil auto u krajnice u sjezdu na Mokré Lazce a vzápětí z místa nehody utekl, nikomu to neoznámil a auto ani nijak v rámci bezpečnosti provozu nezajistil.

René Černohorský, mluvčí PČR Opava: "Výše uvedený osobní automobil byl následně policisty zajištěn a odtažen k dalším procesním úkonům."

Policii se ale nepodařilo přímo zjistit, kdo auto ve skutečnosti řídil, proto žádají veřejnost o pomoc.

René Černohorský, mluvčí PČR Opava: "Jakékoli kladné skutečnosti k této záležitosti lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na opavské policejní číslo 974 737 574, případně na policejní číslo mobilního telefonu 735 788 950. Za poskytnuté informace k možné osobě řidiče i k osobě majitele vozu policisté děkují."

Ozvat se mohou také případní svědci nehody.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Personální agentura SOLIDEX s.r.o.-005 (DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.)

od 19 200 Kč/měsíc

Detail

Reno Šumava a.s.

od 22 000 Kč/měsíc

Detail

STROJBAT s.r.o. - okres Pardubice

od 16 800 do 21 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků