Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Železničář v Suchdolu nad Odrou spadl do kolejiště před projíždějící rychlík, na místě bohužel zemřel

Tragická a velmi smutná událost potkala 51letého železničáře ze Suchdolu nad Odrou. Při pokusu přejít v pátek odpoledne koleje zřejmě přehlédl přijíždějící rychlík, ten ho smetl a muž bohužel na místě zemřel.

51letý železničář přišel v pátek odpoledne o život. V Suchdolu nad Odrou ho krátce po 17. hodině srazil projíždějící rychlík společnosti RegioJet. Na pomoc mu okamžitě vyjel lékař i sanitka ze základny v Odrách.

Lukáš Humpl, mluvčí HZS MSK: "Jednapadesátiletý muž ležel v kolejišti, okolnosti nasvědčovaly jeho střetu s vlakem. Zasahující lékař při prvotním vyšetření zjistil mnohočetná a rozsáhlá poranění končetin, trupu i hlavy. V okamžiku příjezdu záchranářů byl při vědomí jeho stav se však navzdory poskytované intenzivní péči velmi rychle zhoršoval, až došlo k selhání krevního oběhu."

Záchranáři okamžitě zahájili jeho resuscitaci. Za pomoci přístrojů a léků se pokoušeli obnovit činnost srdce.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Veškerá snaha o záchranu pacienta však byla marná a lékař musel nakonec konstatovat jeho smrt."

Podle výpovědi známých měl muž zrovna po práci a chystal se domů, pravděpodobně ale při pokusu přejít koleje přehlédl přijíždějící vlak.

svědkyně: "Jel zrovna z práce, jezdil s tou drezinou, vystupoval a spadnul do jiného kolejiště."

Vše tak nasvědčuje tomu, že jeho smrt byla nešťastná náhoda.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Z předběžného zjištění vyplývá, že muž zřejmě přecházel koleje a přitom byl sražen projíždějícím rychlíkem."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy