Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Těsně před smrtí zachránili strážníci a policisté v Českém Těšíně muže, který se pokusil o sebevraždu

Téměř na poslední chvíli se dostali strážníci a policisté k pětatřicetiletému muži z Českého Těšína, který se pokusil o sebevraždu. Přivázaný na laně před nimi skočil z železničního mostu nad řekou Olše a chtěl se zřejmě oběsit. Lano se s ním utrhlo a on spadl do řeky. Policisté ho bleskurychle vytáhli a předali záchranářům.

Opravdu dramatické chvíle se odehrály v minulém týdnu v Českém Těšíně. Strážníci a policisté tam díky bleskurychlému zásahu zachránili život pětatřicetiletého muže. Nešťastník jen oznámil, že chce svou životní situaci radikálně vyřešit a téměř nikomu nedal žádnou šanci, aby mu pomohl.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Po naléhavém večerním telefonátu blízké osoby policejní hlídka okamžitě vyjela muže hledat. Společně se strážníky ho našli na hraničním železničním mostě přes řeku. Sotva vystoupili z vozidel, muž na ně zakřičel a zhruba ze šesti metrů skočil."

V tu chvíli začal doslova boj o sekundy, muž byl totiž zavěšen na provaze a zřejmě se tak chtěl oběsit. Naštěstí ale nebylo lano zřejmě dostatečně pevné a tak se utrhlo, muž poté spadl do řeky Olše.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Muži zákona neváhali, do studené vody velmi rychle k němu spěchali. Společnými silami ho vytáhli na břeh a promrzlého předali záchranářům."

K pokusu o sebevraždu ho zřejmě dohnala nešťastná láska a další osobní problémy.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy