Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Opilý starší muž vytáhl na pošťáka nůž a požadoval vydání balíku bez zaplacení, doručovatel utekl

Policie vyšetřuje nezvyklou loupež, která se stala 5. března v Třinci. 64letý opilý muž s nožem v ruce nutil poštovního doručovatele, aby mu vydal balík bez zaplacení.

Případ se stal v pátek 5. března 2021 o půl páté odpoledne na ulici T. G. Masaryka v Třinci. 

René Černohorský, mluvčí PČR: "Muž měl do svého bytu vpustit 35letého muže z Frýdeckomístecka, který mu jako poštovní doručovatel donesl zásilku v hodnotě bezmála 2 tisíc korun. V úmyslu však získat dobírkový balík bez zaplacení, vytáhl na 35letého muže nůž, následně jej držel v ruce v úrovni svého pasu a požadoval vydání balíku. Napadený muž z obavy o svůj život a zdraví i s balíkem z bytu utekl." 

Agresivní muž pošťáka naštěstí nezranil, podle policie také nevznikla hmotná škoda na majetku. Policisté, kteří dorazili na místo, zjistili, že podezřelý muž je opilý. Nafoukal 1,4 promile alkoholu. Po lékařském vyšetření byl umístěn do policejní cely. Případem se dále zabývají kriminalisté z Frýdku-Místku. 

René Černohorský, mluvčí PČR: "Komisař Služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Policie České republiky ve Frýdku-Místku v těchto dnech zahájil úkony trestního řízení pro důvodné podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy