Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pamětní listy a peníze. Radnice Ostravy-Jihu ocenila nejlepší pedagogy

V Ostravě-Jihu ocenili učitele základních a mateřských škol. A to u příležitosti narození učitele národa Jana Amose Komenského. Ocenění probíhalo v komorním duchu v Obřadní síni radnice.

Radnice Ostravy-Jihu každý rok na Den učitelů oceňuje nejlepší pedagogy. Tuto tradici nepřerušila ani dnešní covidová doba. Pamětní list, kytici a finanční odměnu si tak převzalo 10 pedagogů. 5 z nich v kategorii výrazná pedagogická osobnost a dalších 5 za dlouholetou pedagogickou a tvůrčí činnost.

Dagmar Hrabovská, místostarostka MOb Ostrava-Jih: “Po roce distanční výuky můžeme říct, že všichni pedagogové se museli na toto zaměřit a samozřejmě těch tvůrčích nápadů muselo být velmi hodně.”

Vzhledem k vládním opatřením se učitelé v Obřadní síni radnice střídali, aby se nepotkávali. Doprovod jim dělali pouze ředitelé škol a školek, kteří je navrhli.

Marcela Labaničová, učitelka, MŠ Dvorského: “Jsem nadšená, Mám 40 let za sebou té pedagogické práce, takže jsem ráda, že jsem to všechno zvládla a že jsem i oceněná.”
Šárka Augustová,učitelka, ZŠ Košaře: “Mám obrovskou radost, Co mi to přináší? Životní uspokojení, vnitřní náboj. Děti jsou úžasným nábojem pro dobrou náladu.”

Další dva ředitelé si vysloužili poděkování za jejich přínosné aktivity, a to u příležitosti odchodu do důchodu a za zabezpečení chodu krizové školky a školy. Velký dík ale patří všem učitelům.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy