Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zloděj ukradl ze zahradního domku ve Velké Polomi věci za více než 200 tisíc korun

Policie pátrá po zloději, který řádil 24. března ve Velké Polomi. Večer tam vykradl zahradní domek a způsobil škodu přesahující 200 tisíc korun. Zveřejněné záběry z bezpečnostní kamery možná pomůžou díky veřejnosti odhalit jeho totožnost.

VIDEO: POLICIE ČR

Neznámý zloděj přišel na soukromý pozemek ve Velké Polomi 24. března přibližně ve deset minut před devátou hodinou večer. Násilím vnikl do zahradního domku, ze kterého ukradl věci za 200 tisíc korun. Dvě jízdní kola, a elektrickou pilu. Jedno z kol bylo elektrické a velmi drahé.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Jednalo se o kolo značky KTM MACINA KAPOHO 2971, černo oranžové barvy. Druhé bylo dámské, značky SUPERIOR XP 929, černé barvy s příslušenstvím - kapsou pod sedadlem, pumpou, pedály, sedlem, tachometr. Dále byla mezi odcizenými věcmi elektrická pila značky HUSQVARNA na nabíjecí baterie včetně nabíječky."

Na místě krádeže měli naštěstí bezpečnostní kameru, která zloděje zachytila. Policie proto teď prosí veřejnost o pomoc při pátrání.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti uvedeného muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."

Policie případ šetří jako přečin krádeže a porušování domovní svobody.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy