Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie už obvinila muže, který napadl vlastní manželku, po pádu se udeřila do hlavy a zemřela

Policie zveřejnila podrobnosti k útoku na Novojičínsku. 33letou ženu po hádce napadl vlastní manžel. Po pádu se udeřila do hlavy a později zemřela. Policie případ nakonec kvalifikovala jako zvlášť závažný zločin ublížení na zdraví. 45letému muži teď hrozí až deset let vězení.

O podezřelém úmrtí 33leté ženy na Novojičínsku jsme informovali už ve středu. Policie v úterý zadržela jejího 45letého manžela. Na smrti ženy má totiž významný podíl. Televizi Polar se následně podařilo zjistit, že událost se odehrála ve Štramberku, kde spolu manželé bydleli v jednom z bytových domů.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR MSK: "Po předchozí slovní rozepři měl poškozenou fyzicky napadnout. Žena měla po útoku upadnout na zem a udeřit se do hlavy. Utrpěla zranění, kterému následně podlehla.

Zřejmě šlo o manželskou hádku, případně mohlo jít o vyústění například domácího násilí. Útok se totiž stal už v noci z pondělí na úterý.Policie nakonec případ jako vraždu nekvalifikovala.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR MSK: "Vrchní komisař odboru obecné kriminality obvinil muže ze zvlášť závažného zločinu ublížení na zdraví. Obviněnému nyní hrozí trest odnětí svobody až do výše deseti let."

Státnímu zástupci byl podán podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy