Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karviná chystá opravu budovy polikliniky v Mizerově

Karviná bude v blízké budoucnosti realizovat další investiční akce. Jedna z nich se týká i budovy polikliniky v Mizerově, kterou dostalo město darem od Moravskoslezského kraje. Čeká ji výměna oken, zateplení a bude mít i své vlastní webové stránky.

Ke krytému bazénu, třem historickým domům na náměstí a stavbě nového multifunkčního hřiště už brzy přibudou realizace dalších investičních akcí. Jednou z nich je rekonstrukce budovy polikliniky v Karviné-Mizerově.

Jan Wolf, primátor Karviné: “Budovu polikliniky jsme převzali na konci minulého roku darem od Moravskoslezského kraje. Patřila NsP Karviná-Ráj, která nespatřovala velké využití tohoto objektu. Nám to bylo líto, že by poliklinika nebyla funkční a myslím, že má své místo v Karviné, proto jsme se rozhodli, že ten dar přijmeme."

Téměř okamžitě začaly přípravy projektové dokumentace zahrnující její celkovou proměnu.

V současné době už stavební povolení nabylo platnosti.

"Helena Bogoczová, vedoucí Odboru majetkového MMK: "Prověřovali jsme technický stav budovy, máme zpracovanou dokumentaci na výměnu a zastínění oken, zateplení budovy a vstupních dveří a rekonstrukci střechy. Budova bude energeticky zajímavější pro uživatele."


Samotná oprava začne v září. Bude velmi náročná na organizaci.
V běhu je také příprava marketingového plánu pro samotnou polikliniku. Bude mít své samostatné logo i samostatné webové stránky.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy