Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Areál Skalky ve Vřesině u Ostravy otevřel Pirátský den a koncert kapely Kryštof

Skalka Family Park ve Vřesině u Ostravy je opět v plném provozu. Slavnostně ho otevřel velký pirátský den, v rámci kterého byla pokřtěna zbrusu nová pirátská loď s názvem Skaláčkova perla. Na podporu areálu zahrála i kapela Kryštof.

Areál Skalka Family park opět zaplnily zejména rodiny s dětmi. Po lockdownu zahájil plný provoz a navíc se spoustou novinek. Po rozsáhlé dostavbě tak nabízí 32 atrakcí.

Barbora Kalíšková, kurzy pro děti, příměstské tábory, Skalka Family Park: “Na slavnostní otevření máme doprovodný program. Bude tady DJ, vystupovat skupina Bída, budeme mít vystoupení latinsko-amerických tanců a připravili jsme otevření nových atrakcí jako je autodrom, máme tady úplně nový vodní svět, kde jsou takové vodní hrátky, nové bazénky, lodičky, aqua zorbing, koule.”

Nový je v areálu i hrníčkový kolotoč vyrobený přímo na míru a lidé si tady mohou vyzkoušet i rýžování zlata.

Anketa: návštěvníci Skalka Family Parku: “Já jsem našel tady 5 diamantů a nějakých 15, 20 kousků zlata a baví mě to hodně moc.”
“Mě se to tady taky hrozně moc líbí, celkem se tady bavím a celkem dost.”

Součástí areálu je i minizoo, kterou svým koncertem v předvečer slavnostního otevření podpořila kapela Kryštof.

Richard Lamacz, jednatel, Skalka Family Park: “Filosofie je v tom, aby ta zvířata byla česká, aby byla kontaktní, aby si děti je mohly pohladit, aby je mohly nakrmit a chceme jít touto cestou."

V minizoo je 27 druhů zvířat, mimo jiné poníci, osli, králíci, nebo kozy.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy