Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Během sexu zabil milenku a pak jí pět hodin kopal hrob, teď stojí před soudem

Ostravský krajský soud se zabývá těžko uvěřitelným případem vraždy v Žermanicích. Muž ročníku 1981 tam loni v létě zardousil během společné intimní chvilky v autě svou milenku. Pak ji převezl do lesa, vykopal hrob a snažil se zahladit stopy. U soudu se ke všemu přiznal. Hrozí mu až dvacet let vězení, případně výjimečný trest.

Vězeňská eskorta přivedla v pondělí ráno před soud Lubomíra G. (1981). Loni v červenci se totiž odhodlal k nepochopitelnému činu. Zavraždil svou milenku, které údajně dlužil peníze.

Veronika Ralevská, mluvčí Krajského soudu v Ostravě: "Obžalovaný měl během pohlavního styku zardousit poškozenou a jejího těla se následně zbavit tak, že vykopal hrob v zalesněném prostoru, tělo do něj měl uložit a zaházet zeminou a kapradím, aby nebylo možné místo pohřbení nalézt."

Vražda se odehrála v autě v Žermanicích. Tělo pak Lubomír G. odvezl do lesa v oblasti Karviné-Doly. Tam dlouhých pět hodin kopal hrob.

Veronika Ralevská, mluvčí Krajského soudu v Ostravě: "Obžalovaný se měl dopustit zvlášť závažného zločinu vraždy a přečinu porušování domovní svobody, kdy mu v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody v délce trvání 15-20 let či výjimečný trest."

Muž se u soudu ke všemu přiznal. Žalobce navrhuje 17 let vězení. Soudní líčení začalo v pondělí v 8:30. Na místě byl náš štáb, který přinesl reportáž s dalšími podrobnějšími informacemi.

Nahlásit chybu


K tématu
Průmyslové montáže s.r.o.,
Ostrava
od 27 000 Kč/měsíc

Detail

NOBUS PRINT s.r.o. - pracoviště Kopřivnice
Kopřivnice
od 10 000 Kč/měsíc

Detail

SCAN LINE s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 45 000 Kč/měsíc

Detail