Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Davy lidí zamířily do karvinského parku Boženy Němcové. Byl plný démonů a strašidel

Karvinský park Boženy Němcové se stal opět místem plným strašidel a nejrůznějších pohádkových bytostí. Hlavně malé děti do parku vstupovaly s odvahou a úsměvem. Některým vydržel po celou dobu procházky, jiným se vytratil třeba při setkání s démony.

Zámecký park v Karviné je vyhledávané místo pro svůj klid, procházky a udržovanou zeleň. jednou ročně se ale také po setmění stává místem, kam se slétnou čarodějnice, objeví se hejkalové, duchové, zombíci a hlavně hrůzostrašní démoni. A přesto právě v tuto dobu míří pokaždé do parku davy lidí, převážně rodičů a prarodičů s dětmi. Někteří aby se pobavili, jiní, aby překonali strach.


Největší zážitek si návštěvníci odnášeli ze setkání s démony, jejichž peklo se nachází v Orlové. Hlasitý křik pekelníků se ozýval celým parkem.

démon z Orlové: "Letos jsme tu poprvé, byli jsme požádáni, abychom byli součástí této show, co tady je, děcka jsou skvělá. Přijdete zas? Jestli nás pozvou, určitě přijdeme."

I přes hrůzu nahánějící vizáž démonů se našli odvážlivci, kteří se s nimi, ale i s dalšími strašidly rádi vyfotili.

anketa: návštěvníci akce: "Vystrašil mě klaun. Čerti byli úžasní. Byla s nimi sranda." "Mě se líbilo všechno." "Bylo to tu velmi strašidelné. Líbilo se mi, jak čerti chodili s plameny, je to tu moc hezké." "Strašně se mi to líbilo, je to tady super." "Ten oheň je hezký, protože se točí a čerti jsou fajn." "Mě se to taky líbilo ten oheň, trochu jsem se bála a ještě se mi líbili červení čerti." "Nejvíc čerti se mi líbilo, jsou dobrý a líbilo se mi." "Bál si se? Ne." "Dobrý, více takových akcí by bylo třeba."

Letošní strašidelný park navštívilo více než dva a půl tisíce lidí. V parku se strašidla sejdou opět za rok.

Nahlásit chybu


K tématu
Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace,
Ostrava
od 19 700 do 27 290 Kč/měsíc

Detail

Řeznictví H+H, s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí, Spořitelní ulice
Frýdlant nad Ostravicí
od 21 000 do 23 000 Kč/měsíc

Detail

HB group Facility s.r.o.,
Ostrava
od 13 000 do 15 000 Kč/měsíc

Detail