Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Tragická nehoda v Sedlišti. Dva motorkáři se srazili se seniorem na elektrokole, ten kolizi nepřežil

Tragickou dopravní nehodu, která se stala na silnici vedoucí z Frýdku-Místku do obce Sedliště, vyšetřují od nedělního odpoledne policisté. 72letý muž na elektrokole, který jel ve směru na Sedliště, zřejmě chtěl odbočit na cyklostezku. V té chvíli jej ale předjížděli dva motorkáři a srazili ho. Senior podlehl na místě svým těžkým zraněním.

Nehoda se stala zhruba ve 12.15 hodin na silnici 473, která vede z Frýdku-Místku do obce Sedliště.

René Černohorský, mluvčí PČR: "Senior byl na místě resuscitován, byla mu poskytnuta první pomoc. I přes tuto snahu na místě podlehl svým zraněním. Policisté nařídili soudní pitvu."

Oba motorkáři jsou z Karvinska, mladší z nich (41 let) se při kolizi těžce zranil a byl letecky transportován do Fakultní nemocnice Ostrava. Policisté nařídili odběr krve ke zjištění, jestli během jízdy nebyl ovlivněn alkoholem nebo jinými návykovými látkami. Starší z motorkářů (43 let) byl zraněn lehce. Dechová zkouška byla u něj negativní. Sanitka muže přepravila do nemocnice v Havířově.

René Černohorský, mluvčí PČR: "Silnice je od 16. hodiny plně průjezdná. Celý nehodový děj je předmětem šetření dopravních policistů. Ti uvítají případná svědectví lidí, kteří mohli kolizi vidět. Obrátit se mohou na linku 158."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy