Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidička vjela na R48 do protisměru a čelně narazila do jiného vozu

Vážná nehoda zablokovala v sobotu dopoledne rychlostní silnici R48 mezi Polomí a Starým Jičínem. Řidička tam vjela ve zúžení do protisměru a srazila se s jiným vozem, které řídila další žena. Obě skončily v péči lékařů.

Nehoda se stala před desátou hodinou. 

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Řidička (ročník 1969) osobního vozidla značky Seat jedoucí ve směru od Hranic na Moravě na Nový Jičín z dosud nezjištěných příčin vjela v místě zúžení komunikace (na kilometru 8.5 v katastru Dubu) do protisměru a čelně se střetla s osobním vozidlem značky Škoda, které řídila také žena (ročník 1963)."

Obě ženy odvezli záchranáři do nemocnice. U jedné policisté dechovou zkouškou alkohol nezjistili, u druhé ženy byl nařízen odběr krve, Nehoda uzavřela frekventovanou silnici v obou směrech.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Policisté provedli na místě dokumentaci, současně zajišťovali odklon dopravy. Vzhledem k místu nehody se na usměrňování provozu podíleli jak policisté z dopravního inspektorátu Nový Jičín, tak kolegové z Olomouckého kraje. Novojičínští policisté se i nadále nehodovým dějem zabývají."

Komunikace byla po odstranění následků nehody zhruba po více než hodině plně zprůjezdněna.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy