Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Noční střelba v třinecké nemocnici, policisté zadrželi dva muže

Policisté vyšetřují noční incident, který se stal v Nemocnici Třinec. V areálu došlo ke konfliktu mezi ochrankou a dvěma muži. Nikdo není v ohrožení a při incidentu nikdo nebyl zraněn. Zjišťujeme bližší informace.

Incident se měl odehrát mezi třetí a čtvrtou hodinu ranní v areálu krajské Nemocnice Třinec.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Dnes v brzkých ranních hodinách došlo v areálu nemocnice v Třinci k výstřelu, ke zranění osob nedošlo. V této souvislosti policisté speciální pořádkové jednotky zadrželi dvě osoby."
Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "V tuto chvíli probíhají procesní úkony, zadržení jsou v podnapilém stavu a budeme s nimi pracovat jakmile to okolnosti dovolí. K výstřelu došlo po slovním a fyzickém konfliktu mezi ostrahou objektu a jedním ze zadržených mužů."
Irena Sikorová Nožková, mluvčí Nemocnice Třinec: "Dnes kolem třetí hodiny ranní došlo před vrátnicí Nemocnice Třinec ke střelbě. Incident se obešel bez zranění. Provoz nemocnice není nijak omezen. S ohledem na policejní vyšetřování se nemůžeme k této mimořádné události dále vyjadřovat."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy