Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Další smrtelná nehoda v Ostravici, nákladní auto tam srazilo chodce

Policisté se zabývají další smrtelnou nehodou na Frýdecko-Místecku. Poblíž vlakového nádraží v obci Ostravice byl ve čtvrtek dopoledne sražen chodec nákladním autem. Na místě bohužel zemřel.

Nehoda se stala ve čtvrtek přibližně po 10. hodině dopolední.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Na silnici I/56 poblíž vlakového nádraží v obci Ostravice na Frýdecko-Místecku došlo ke sražení chodce nákladním vozidlem.  Řidiči (ročník 1960) nákladního vozidla, který se na světelné křižovatce rozjížděl na zelený světelný signál, měl bezprostředně před vozidlo vstoupit do vozovky chodec (ročník 1947) a došlo k jeho sražení. K nehodě došlo mimo vyznačený přechod pro chodce. Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl. Okolnosti a průběh dopravní nehody jsou předmětem prověřování ze strany kriminalistů. Taktéž budou vyžádány znalecké posudky z oboru dopravy. Provedená dechová zkouška u řidiče nákladního vozidla byla negativní. "

Silnice byla po dobu vyšetřování uzavřena a policisté odkláněli dopravu. Místo je velmi vytížené a tvořily se tam dlouhé kolony. Po 14. hodině byl provoz plně obnoven.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy