Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vedení Českého Těšína poděkovalo sociálním pracovníkům na akci Pod těšínským nebem

V Českém Těšíně každoročně děkují zástupci vedení města všem sociální pracovníkům a neziskovým organizacím, které zajišťují potřebnou pomoc ve městě. Právě jim i letos patřil Benefiční koncert nazvaný Pod těšínským nebem.

Patřil všem obyvatelům města a především sociálním pracovníkům, klientům sociálních služeb a dalším i neziskovým organizacím, které péči o ně zajišťují a jsou tam, kde jsou potřeba.

Tomáš Pavelek, místostarosta Českého Těšína: "Co se týká sociálních služeb, ty jsou víceméně na jedničku. Je třeba říct, že spolupráce s nimi je na vysoké úrovni dlouhodobě a i díky tomu, že ta spolupráce funguje, tak musím říct, že v našem městě neznáme to, že by byli nespokojeni, co se týká sociálních služeb."

Finanční dary předali na pódiu představitelé města zástupcům Charity Český Těšín, Slezské Diakonie a dobrovolnického centra ADRA.

Hana Čadová, vedoucí Dobrovolnického centra ADRA: "Dobrovolnické centrum vysílá dobrovolníky už od roku 2009, ročně jich tady máme kolem osmdesáti. Chodí těšit seniory do domovů, do domácností, do nemocnice. Dobrovolnictví v Českém Těšíně nás těší moc, takže si vážíme podpory.” 

Vyjádřit podporu všem pomáhajícím přišli svými písněmi i letošní vystupující zpěváci, jako třeba Petr Bende nebo zpěvačka Kaczi.

Petr Bende, zpěvák: "Já tyto akce mám rád a myslím si, že to má velký dopad na ostatní lidi, že se na to upozorní, což je dobře."

Kromě hudebního zážitku si lidé mohli zpříjemnit den a atmosféru i připraveným občerstvením ve stáncích na náměstí.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy