Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Krasobruslařkám SKK Karviná se věnuje choreografka ze skotského Glasgow

Sportovní krasobruslařský klub uspořádal pro veřejnost Vánoční bruslení a chystá se tak na velký závod Karvinský kahanec. Aby choreografie krasobruslařek byla dokonalá, učí se základní taneční prvky i balet pod vedením zkušené lektorky ze Skotska.

Vánoční bruslení na zimním stadionu, které bylo určeno veřejnosti a především dětem, které by se rády naučily bruslit pod vedením zkušených trenérů Sportovního krasobruslařského klubu zahájily členky klubu přehlídkou všech prvků, které se stihly naučit..

Krasobruslení není ale jen o trénincích prvků na ledě, součástí je i tvrdá a náročná příprava na suchu. Dětem se ve studiu věnuje zkušená lektorka ze zahraničí, Lesley-Anne ze skotského Glasgow. Vystudovala choreografii a tanec, její kariéra spočívala v angažmá v muzikálech, videoklipech a podobně.

Lesley-Anne Rumlerová, lektorka: "Děti tady trénují několik stylů tance a baletu. Doufáme, že se jejich flexibilita pak projeví na ledě. 
anketa: krasobruslařky SKK Karviná: "Třeba jsem neuměla rozštěp, teď ho umím a to stejné se šňůrou, takže mi tyto tréninky pomohly v hodně věcech, "Někdy ji nerozumíme podle té angličtiny, ale snažíme se to pochopit.” 

Už tuto sobotu se může veřejnost přijít podívat na to, jak se karvinským krasobruslařkám povede na soutěži Karvinský kahanec.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy