Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidička v Bobrovníkách nedala přednost. Auto, které se jí vyhýbalo, nabouralo do trafostanice

Dopravní policisté vyšetřují nehodu, která se stala v 14. března 2023 zhruba o půl sedmé ráno na křižovatce ulic Lesní a Osvoboditelů. Havarovalo tam osobní auto, které narazilo do trafostanice. Jeho řidič se chtěl vyhnout vozidlu, které mu nedalo přednost v jízdě.

Pavla Procházková, mluvčí PČR: “Řidička osobního automobilu Seat Leon jela po ulici Lesní, kdy před výše uvedenou křižovatkou zastavila na příkaz dopravní značky „Stůj, dej přednost v jízdě“. Následně se rozjela, přičemž odbočovala vpravo na ul. Osvoboditelů a nedala přednost jedoucímu vozidlu Audi A6 Allroad, které jelo po ul. Osvoboditelů směrem do Ostravy. Řidič vozidla Audi, ve snaze vyhnout se střetu s vozidlem Seat, strhl řízení vlevo, čímž střetu mezi vozidly zabránil, avšak následně vyjel mimo komunikaci, kde přední částí vozidla narazil do zděné trafostanice. U obou řidičů byla provedena dechová zkouška ke zjištění přítomnosti alkoholu v dechu s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo.”

Příčinami nehody se zabývají dopravní policisté a obrací se na veřejnost a případné svědky.

Pavla Procházková, mluvčí PČR: “Také žádají řidiče vozidel, kteří místem v danou dobu projížděli, a jejich vozidlo případně disponuje palubní kamerou, aby se obrátili na tísňovou linku 158.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy