Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kriminalisté zveřejnili fotografii obličeje muže, který spáchal sebevraždu v Pržně, neznají jeho totožnost

AKTUALIZACE: Policisté již totožnost zemřelého znají. Pátrání je ukončeno. Kriminalisté z Frýdku-Místku stále pátrají po totožnosti muže, který 13. března 2023 vstoupil před projíždějící vlak a spáchal sebevraždu. Tragédie se stala na železniční trati v obci Pržno v blízkosti železničního mostu přes řeku Ostravice. Policie nejdříve zveřejnila oblečení zemřelého, ale stále nemá informace o jeho totožnosti. Pomoct by nyní mohla nově zveřejněná fotografie obličeje muže.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR: “Ohledáním těla zemřelého nebyly zjištěny poznatky, které by nasvědčovaly tomu, že se jedná o osobu bez domova. Jelikož se dosavadním prověřováním nepodařilo zjistit totožnost muže, žádáme veřejnost, která by mohla přispět jakoukoliv informací vedoucí ke ztotožnění zemřelé osoby, nechť se obrátí na bezplatnou linku 158.”

Popis osoby: zdánlivé stáří 40 – 45 let, výška 167 cm, váha 76 kg, střední postavy, krátké hnědé místy prošedivělé vlasy, modrošedé oči.

Popis oblečení: hnědá bunda zn. Alpine Pro s kapucí, modrá fleecová mikina zn. Crivit s černými panely na bocích a žlutým zipem, černé triko zn. Jitex Comfort s dlouhým rukávem s horizontálními žlutými pruhy, modré riflové kalhoty s černým splétaným páskem s kovovou sponou, černošedé nízké sportovní boty zn. Columbia. Muž měl u sebe černou nylonovu taštičku zn. Load, černou pánskou peněženku a kapesní zavírací nůž se zelenými střenkami.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy