Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Myslivcům na Vítkovsku zmizely čtyři posedy, po zlodějích pátrá policie

Čtyři myslivecké posedy na Vítkovsku, a to i včetně vybavení, ukradli zatím neznámí zloději v obcích Nové Lublice a Moravice. Případ řeší policisté, tamním myslivcům totiž vznikla škoda přes 70 tisíc korun.

Policisté ani myslivci neznají přesný čas, kdy v honitbě Mysliveckého spolku Lišák posedy zmizely. Odhad je mezi 26. březnem od jedenácté hodiny do třinácté hodiny 28. března.

René Černohorský, mluvčí PČR: “Doposud neznámý pachatel zcela neupřesněným způsobem odcizil z místa zvané „Třináctka“ plně zateplený dřevěný posed se dvěma okny, s postelí a s plynovým topným zařízením v hodnotě 20 tisíc korun. Dále z místa zvaného „Dědeček“ odcizil rovněž plně zateplený dřevěný posed se dvěma okny, s postelí a s plynovým topným zařízením v hodnotě 20 tisíc korun a dále z míst zvaných „Grancerák“ a „Studánka“ odcizil dva dřevěné posedy o rozměrech podlah 1,5 x 1,5 metrů se třemi okny včetně vybavení, každý v hodnotě 15 tisíc korun.”

Myslivcům vznikla škoda za nejméně 70 tisíc korun, další 4 tisíce korun byly vyčísleny na poškozeném zařízení obj

René Černohorský, mluvčí PČR: “Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení ve Vítkově a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených posedů, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na vítkovské policejní číslo 974 737 711.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy