Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Pivobraní poteče pivo ze 30 pivovarů

Centrum města opět po roce obsadí pivovary a milovníci pěnivého moku. 6. ročník Pivobraní se koná v sobotu 23. června.

“Již od založení města se na náměstí pivo vařilo. Na připomenutí té tradice právovarečných domů jsme s pomocí města tento pivní festival zorganizovali,” připomněla Radka Bobková, vedoucí Návštěvnického centra Nový Jičín.

S nabídkou svého sortimentu přijede 30 minipivovarů z našeho regionu a také ze zahraničí, sládci připravili přes 100 druhů piv, včetně letních speciálů. Ochutnat budou moci lidé piva z Francie, Polska, Slovenska, Belgie a Itálie. Připraven je také obsáhlý doprovodný.

“Letos přijede také Oravské muzeum a překvapí nás svým divadelním představení Addams family,” uvedla organizátorka akce.

Součástí akce budou pivní soutěže, gastrospeciality a zabaví se i děti, například skládáním hradů z kostek, k dispozici bude hair styling, tetování nebo speciální nafukovací atrakce Wipe out zametač.

“Bude surf simulátor, virtuální tablety, opravdu ta nabídka bude pestrá a anejenpro ty malé návštěvníky,” dodala Radka Bobková.

Letošní Pivobraní pokračuje také v ekologickém trendu, pivo bude čepováno do vratných kelímků. S detaily akce se mohou lidé už dopředu seznámit přímo na novém webu pivobraninj.cz.

“Mohou se už dopředu dozvědět, které pivovary k nám přijíždí. Zařídili jsme také pro Pivobraní i speciální upomínkové předměty, které jsou k dostání an recepci turistického informačního centra,” uzavřela vedoucí Návštěvnického centra.

K dispozici budou také mapky Pivobraní. 6. ročník festivalu zlatavého moku začne v sobotu v 11 hodin a celý den bude provázet také hudební produkce. Prostor dostanou jednak zdejší muzikanti, a také například Vilém Čok, Mňága a Žďorp, Michal Hrůza a O5 Radeček..

Nahlásit chybu
NOBUS PRINT s.r.o. - pracoviště Kopřivnice
Kopřivnice
od 10 000 Kč/měsíc

Detail

NOBUS PRINT s.r.o. - pracoviště Kopřivnice
Kopřivnice
od 18 000 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail