Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Beskydské divadlo finišuje před novou sezonou

Beskydské divadlo patří mezi stálice v kulturním vyžití obyvatel Novojičínska a širšího okolí. V těchto dnech se připravuje na novou sezonu. První fronta před pokladnou potvrdila zájem o předplatitelské skupiny.

Než se novojičínské Beskydské divadlo v září poprvé otevře veřejnosti v nové sezoně, musí uvnitř proběhnout kompletní úklid a údržbové práce. Po mnoha letech byl například vymalován strop hlavního sálu.

“Což byl velký technický problém, nakonec to dělali spíše horolezci než malíři a zavěšeni na lanech vymalovali pro nás a naše diváky strop velkého sálu,” popsal práce Pavel Bártek, ředitel Beskydského divadla.  

Divadlo teď také po prázdninové přestávce spustilo druhou vlnu předplatného. Diváci mohou volit z 8 abonentních skupin.

“Naše skupiny probíhají zase stejně. Skupina A je kombinovaná skupina činoherní, operní a operetní. Tady se opět po letech objeví ostravský operní soubor, který nám přiveze Lazebníka Sevillského od Gioacchina Rossiniho,” uvedl Pavel Bártek, ředitel Beskydského divadla.

Další cykly nabídnou komedie, muzikály a třeba i pohádky pro děti. Počet předplatitelů divadla se pohybuje kolem 1 600. Volná je už jen necelá třetina abonentních průkazů.

“Do předplatného jdeme poprvé,” sdělila jedna z žen v řadě před pokladnou. “My také. Máme vybrané komedie, skupinu S,” přidala se další.  

Programy v rámci předplatného tvoří něco málo přes polovinu všech představení, které divadlo během sezony uvede. Další desítky titulů jsou přístupné v rámci volného prodeje.

Nahlásit chybu


K tématu
ASB SQUASH s.r.o. - Nový Jičín a stavby prováděné společností
Nový Jičín
od 28 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Ministerstvo obrany - Vojenské zařízení 5512
Hostašovice
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail