Beskydské divadlo finišuje před novou sezonou

Beskydské divadlo patří mezi stálice v kulturním vyžití obyvatel Novojičínska a širšího okolí. V těchto dnech se připravuje na novou sezonu. První fronta před pokladnou potvrdila zájem o předplatitelské skupiny.

Než se novojičínské Beskydské divadlo v září poprvé otevře veřejnosti v nové sezoně, musí uvnitř proběhnout kompletní úklid a údržbové práce. Po mnoha letech byl například vymalován strop hlavního sálu.

“Což byl velký technický problém, nakonec to dělali spíše horolezci než malíři a zavěšeni na lanech vymalovali pro nás a naše diváky strop velkého sálu,” popsal práce Pavel Bártek, ředitel Beskydského divadla.  

Divadlo teď také po prázdninové přestávce spustilo druhou vlnu předplatného. Diváci mohou volit z 8 abonentních skupin.

“Naše skupiny probíhají zase stejně. Skupina A je kombinovaná skupina činoherní, operní a operetní. Tady se opět po letech objeví ostravský operní soubor, který nám přiveze Lazebníka Sevillského od Gioacchina Rossiniho,” uvedl Pavel Bártek, ředitel Beskydského divadla.

Další cykly nabídnou komedie, muzikály a třeba i pohádky pro děti. Počet předplatitelů divadla se pohybuje kolem 1 600. Volná je už jen necelá třetina abonentních průkazů.

“Do předplatného jdeme poprvé,” sdělila jedna z žen v řadě před pokladnou. “My také. Máme vybrané komedie, skupinu S,” přidala se další.  

Programy v rámci předplatného tvoří něco málo přes polovinu všech představení, které divadlo během sezony uvede. Další desítky titulů jsou přístupné v rámci volného prodeje.
PAPUČOVÝ DEN / vtipná kampaň na podporu Hospicu Ondrášek

07.10. 7:00 - 17.09. 2:46
Nový Jičín, Vaše kancelář nebo pracoviště

UNISTAD spol. s r. o.
Nový Jičín
od 16 280 Kč

Detail

Zdeněk Šopík, s.r.o.
Nový Jičín
od 23 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

Pars Komponenty s.r.o.
Nový Jičín
od 26 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků