Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Nového Jičína

Na náměstí stojí od pondělka 13 metrů vysoký vánoční strom. Smrk rostl na Dvořákově ulici a byl plynaři určen k pokácení, protože jeho kořeny zasahovaly do ochranného pásma sítí. Slavnostně se rozsvítí 5. prosince. Vánoční jarmark začne v pondělí 3. prosince.

*

Taktéž v pondělí 3. prosince se v aule radnice od 10 hodin uskuteční seminář na téma Obrana spotřebitele. Přednášející ze Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska a živnostenského úřadu seznámí veřejnost například s problematikou nákupů přes internet a reklamacemi.

*

V evangelické modlitebně v Janáčkových sadech se v neděli 2. prosince koná adventní koncert v podání Komorního orchestru P. J. Vejvanovského. Benefiční vystoupení je věnováno spolku Vzduchoplavci, který pořádá letní tábory pro postižené děti. Začátek je v 17 hodin.

*

Atmosféru tradiční Mikulášské nadílky mohou zažít děti s rodiči, kteří v sobotu 1. prosince zavítají do žilinské restaurace Kolonie. Od 16:30 hodin je připraven zábavná program, přijde Mikuláš, andělé i čerti.

Nahlásit chybu
Ministerstvo obrany - Vojenské zařízení 5512
Hostašovice
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

ASB SQUASH s.r.o. - Nový Jičín a stavby prováděné společností
Nový Jičín
od 28 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail