Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Nového Jičína

Na náměstí stojí od pondělka 13 metrů vysoký vánoční strom. Smrk rostl na Dvořákově ulici a byl plynaři určen k pokácení, protože jeho kořeny zasahovaly do ochranného pásma sítí. Slavnostně se rozsvítí 5. prosince. Vánoční jarmark začne v pondělí 3. prosince.

*

Taktéž v pondělí 3. prosince se v aule radnice od 10 hodin uskuteční seminář na téma Obrana spotřebitele. Přednášející ze Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska a živnostenského úřadu seznámí veřejnost například s problematikou nákupů přes internet a reklamacemi.

*

V evangelické modlitebně v Janáčkových sadech se v neděli 2. prosince koná adventní koncert v podání Komorního orchestru P. J. Vejvanovského. Benefiční vystoupení je věnováno spolku Vzduchoplavci, který pořádá letní tábory pro postižené děti. Začátek je v 17 hodin.

*

Atmosféru tradiční Mikulášské nadílky mohou zažít děti s rodiči, kteří v sobotu 1. prosince zavítají do žilinské restaurace Kolonie. Od 16:30 hodin je připraven zábavná program, přijde Mikuláš, andělé i čerti.
ROMOTOP spol. s r. o. Odry, Tošovice
Odry
od 25 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracoviště Nový Jičín
Nový Jičín
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

ROMOTOP spol. s r. o. Odry, Tošovice
Odry
od 25 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků