Vietnamec nelegálně obchodoval s cigaretami

Moravskoslezští celníci odhalili nelegální obchod s cigaretami. Při domovní prohlídce našli v garáži v Odrách celkem 200 kilogramů tabáku a 606 000 cigaret bez platné tabákové nálepky. Celníci zabránili úniku na spotřební dani ve výši přesahující dva miliony korun. Pachatele předali policistům

"Pachatel, cizinec z Vietnamu, nezákonně skladoval tabákové výrobky, a to cigarety různých značek, bez platných tabákových nálepek České republiky, zejména pak cigaret značky Marlboro neoprávněné označených ochrannou známkou. Tyto nezákonně distribuoval dalším překupníkům a konečným zákazníkům na území Moravskoslezského kraje a jiných místech na daňovém území České republiky.," komentuje případ  krycím názvem „Astra 2“  Pavla Zdobnická, tisková mluvčí Celního úřadu pro Moravskoslezský kraj.

Celníci zabránili úniku na spotřební dani ve výši přesahující dva miliony korun. Případ s návrhem na zahájení trestního stíhání předali k dalšímu šetření orgánům Policie České republiky, Oddělení hospodářské kriminality Nový Jičín.

Eduard Michna
Nový Jičín
od 13 350 Kč

Detail

ESSAT CZ, s.r.o.
Nový Jičín
od 87 Kč

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Nový Jičín
od 16 400 Kč do 17 500 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků