Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vietnamec nelegálně obchodoval s cigaretami

Moravskoslezští celníci odhalili nelegální obchod s cigaretami. Při domovní prohlídce našli v garáži v Odrách celkem 200 kilogramů tabáku a 606 000 cigaret bez platné tabákové nálepky. Celníci zabránili úniku na spotřební dani ve výši přesahující dva miliony korun. Pachatele předali policistům

"Pachatel, cizinec z Vietnamu, nezákonně skladoval tabákové výrobky, a to cigarety různých značek, bez platných tabákových nálepek České republiky, zejména pak cigaret značky Marlboro neoprávněné označených ochrannou známkou. Tyto nezákonně distribuoval dalším překupníkům a konečným zákazníkům na území Moravskoslezského kraje a jiných místech na daňovém území České republiky.," komentuje případ  krycím názvem „Astra 2“  Pavla Zdobnická, tisková mluvčí Celního úřadu pro Moravskoslezský kraj.

Celníci zabránili úniku na spotřební dani ve výši přesahující dva miliony korun. Případ s návrhem na zahájení trestního stíhání předali k dalšímu šetření orgánům Policie České republiky, Oddělení hospodářské kriminality Nový Jičín.


Nahlásit chybu
Jiří Červinka - pracoviště MSK
Bravantice
od 29 400 do 33 600 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs s.r.o. - pracoviště
Nový Jičín
od 11 760 do 15 288 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail