Reklama

Vietnamec nelegálně obchodoval s cigaretami

Moravskoslezští celníci odhalili nelegální obchod s cigaretami. Při domovní prohlídce našli v garáži v Odrách celkem 200 kilogramů tabáku a 606 000 cigaret bez platné tabákové nálepky. Celníci zabránili úniku na spotřební dani ve výši přesahující dva miliony korun. Pachatele předali policistům

Reklama

"Pachatel, cizinec z Vietnamu, nezákonně skladoval tabákové výrobky, a to cigarety různých značek, bez platných tabákových nálepek České republiky, zejména pak cigaret značky Marlboro neoprávněné označených ochrannou známkou. Tyto nezákonně distribuoval dalším překupníkům a konečným zákazníkům na území Moravskoslezského kraje a jiných místech na daňovém území České republiky.," komentuje případ  krycím názvem „Astra 2“  Pavla Zdobnická, tisková mluvčí Celního úřadu pro Moravskoslezský kraj.

Celníci zabránili úniku na spotřební dani ve výši přesahující dva miliony korun. Případ s návrhem na zahájení trestního stíhání předali k dalšímu šetření orgánům Policie České republiky, Oddělení hospodářské kriminality Nový Jičín.

Noroo Bee Chemical Czech s.r.o.
Nový Jičín
od 40 000 Kč do 50 000 Kč

Detail

Brose CZ spol. s r.o.
Nový Jičín
od 16 600 Kč

Detail

AMAZE AGENCY s.r.o.
Nový Jičín
od 14 900 Kč do 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu