Vietnamec nelegálně obchodoval s cigaretami

Moravskoslezští celníci odhalili nelegální obchod s cigaretami. Při domovní prohlídce našli v garáži v Odrách celkem 200 kilogramů tabáku a 606 000 cigaret bez platné tabákové nálepky. Celníci zabránili úniku na spotřební dani ve výši přesahující dva miliony korun. Pachatele předali policistům

"Pachatel, cizinec z Vietnamu, nezákonně skladoval tabákové výrobky, a to cigarety různých značek, bez platných tabákových nálepek České republiky, zejména pak cigaret značky Marlboro neoprávněné označených ochrannou známkou. Tyto nezákonně distribuoval dalším překupníkům a konečným zákazníkům na území Moravskoslezského kraje a jiných místech na daňovém území České republiky.," komentuje případ  krycím názvem „Astra 2“  Pavla Zdobnická, tisková mluvčí Celního úřadu pro Moravskoslezský kraj.

Celníci zabránili úniku na spotřební dani ve výši přesahující dva miliony korun. Případ s návrhem na zahájení trestního stíhání předali k dalšímu šetření orgánům Policie České republiky, Oddělení hospodářské kriminality Nový Jičín.

PAPUČOVÝ DEN / vtipná kampaň na podporu Hospicu Ondrášek

07.10. 7:00 - 18.09. 21:54
Nový Jičín, Vaše kancelář nebo pracoviště

AVIDUZ, spol. s r.o.
Nový Jičín
od 15 000 Kč

Detail

Lajnveber s.r.o.
Nový Jičín
od 17 000 Kč do 28 000 Kč

Detail

4Lide s.r.o.
Nový Jičín
od 16 280 Kč do 16 500 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků