Reklama

Aktuálně z Nového Jičína

Stáhnout video
Reklama

Na své třetí schůzi se sejdou zastupitelé města. Zasedání se uskuteční v pondělí 4. března od 15 hodin v aule radnice. Projednávat se bude například zpráva o bezpečnostní situaci ve městě za rok 2018, program regenerace městské památkové rezervace, plán investic do roku 2021, a také dohoda o ukončení smlouvy o dílo a vypořádání nároků ze stavby útulku pro psy v Bludovicích.  

*

Město připravuje parcely pro výstavbu rodinných domů. Jedná se o lokalitu Za školou v místní části Žilina. Vzniknout by zde mělo 23 stavebních pozemků o rozloze do dvou tisíc metrů čtverečních.

*

V rámci března - měsíce čtenářů umožní knihovna v termínu od 1. do 8. zdarma registraci pro nové čtenáře na jeden rok. Dlužníci poplatků za upomínky mohou zase využít čtenářské amnestie. V týdnu od 11. do 15. března bude také probíhat burza knih vyřazených z knihovnického fondu.

*

Nová výstava na Staré poště bude věnována novojičínské výtvarnici Veronice Kolaříkové. Prezentaci jejích akvarelů otevře slavnostní vernisáž, a to ve čtvrtek 7. března  v pět hodin odpoledne.

*

A výstavní činnosti se věnuje také městská knihovna. Od 1. března zde mohou návštěvníci shlédnout plastické energetické obrazy autorky Miriam Kocurkové Rochové.  Výstava má název Barevná energie.

*

V modlitebně evangelické církve v Janáčkových sadech proběhne další z večerů České křesťanské akademie. Tentokrát je na programu koncert pěveckého souboru "Keep Smiling Gospel". Koná se v neděli 10. března v 17 hodin.

ReklamaCentrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.
Nový Jičín
od 24 000 Kč do 33 000 Kč

Detail

Středisko sociálních služeb města Kopřivnice, příspěvková organizace
Nový Jičín
od 15 050 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Skrytá hrozba v autě

Více PR článků
Zavřít reklamu