Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Novojičínská radnice reorganizovala své odbory. Slibuje si od toho větší efektivitu práce úřadu

Novojičínský městský úřad částečně změnil strukturu svých odborů. Některé velké agendy rozdělil na dvě části. To s sebou v posledních měsících přineslo také řadu výběrových řízení.

Radnice v Novém Jičíně vypsala v posledních měsících několik výběrových řízení na pozice vedoucích úředníků. Důvodem byla změna organizační struktury úřadu, ve které se velké agendy, odbor správních činností a odbor majetku a investic, rozštěpily na dvě části. 

“Vznikl nový odbor správy majetku, nový odbor rozvoje a investic a z odboru správních činností vznikl nový odbor správních agend a odbor přestupkových agend,” zvedl  Václav Dobrozemský (ODS), 1. místostarosta Nového Jičína.

“V rámci reorganizace máme veškeré posty obsazeny. Hledáme pouze vedoucího na odbor investic a rozvoje,” informoval Stanislav Kopecký (ANO), starosta Nového Jičína. 

Uspořádání úřadu se změnilo od července. Lidé by teď měli také snadněji zjistí, na který odbor se s danou záležitostí obrátit.  

“Cílem organizační změny je nastavení nového systému a fungování úřadu a zefektivnění, kdy jsme vnímali, že ty agendy jsou poměrně rozsáhlé,” vysvětlil Václav Dobrozemský 

Posty v čele odborů obsadili i dosavadní vedoucí úředníci. V současné době město ještě hledá nadřízeného pro sektor bytový, jehož vedoucí vyhrál výběrové řízení na ředitele Technických služeb. Do personální rošády pak zasáhl také nový odbor kancelář vedení města a výpovědi tajemnice a.velitele strážníků. Také tyto pozice už mají vybrané nástupce.
ROMOTOP spol. s r. o. Odry, Tošovice
Odry
od 25 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

Luboš Vilášek provozovna Vlčnov
Starý Jičín
od 16 100 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

LXM Group a. s. - Nový Jičín
Nový Jičín
od 22 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků