Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Přihlaste se do kurzů v NJ, naučí vás šít na stroji, cizí jazyky nebo znakovou řeč

Městské kulturní středisko připravilo pro novou sezonu 2019/2020 nabídku 13 různorodých kurzů. Zájemci z řad dospělých se mohou učit pěti cizím jazykům a mohou ovládnout i znakovou řeč. Vítání jsou pokročilí i začátečníci. Pokračovat budou také zavedené lekce tchaj-ťi, fotografování, kurz hry na kytaru a dramaticko-hudebně-literární klub s názvem “Něco to bude”, který je určen spíše dětem a mládeži.

“Máme i novinky. Kurz V zahradě aneb napříč výtvarnými technikami. Není to o kresbě, jako v předešlých letech, ale jsou to výtvarné techniky, které se zaměřují na výrobu dekorativních prvků pro zahradu,” sdělila Lenka Domitrová, MKS Nový Jičín.  

Další novinkou je hra na klavír pro začátečníky a kurz pojmenovaný “Šití, to vás chytí”. Určen je nezkušeným švadlenám, které se naučí zkrotit šicí stroj a také například ruční stehy a další dovednosti spojené s ovládáním jehly a nitě.  

“Přihlášky přijímáme do konce září. V prvním týdnu v říjnu proběhnou informační schůzky, na kterých se účastníci kurzů s lektorem dohodnou na termínech, a od poloviny října začínáme,” dodala Lenka Domitrová. 

Jak se na kurzy přihlásit a podrobný popis jejich náplně - to je uveden na webu kulturního střediska. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy