Přihlaste se do kurzů v NJ, naučí vás šít na stroji, cizí jazyky nebo znakovou řeč

Městské kulturní středisko připravilo pro novou sezonu 2019/2020 nabídku 13 různorodých kurzů. Zájemci z řad dospělých se mohou učit pěti cizím jazykům a mohou ovládnout i znakovou řeč. Vítání jsou pokročilí i začátečníci. Pokračovat budou také zavedené lekce tchaj-ťi, fotografování, kurz hry na kytaru a dramaticko-hudebně-literární klub s názvem “Něco to bude”, který je určen spíše dětem a mládeži.

“Máme i novinky. Kurz V zahradě aneb napříč výtvarnými technikami. Není to o kresbě, jako v předešlých letech, ale jsou to výtvarné techniky, které se zaměřují na výrobu dekorativních prvků pro zahradu,” sdělila Lenka Domitrová, MKS Nový Jičín.  

Další novinkou je hra na klavír pro začátečníky a kurz pojmenovaný “Šití, to vás chytí”. Určen je nezkušeným švadlenám, které se naučí zkrotit šicí stroj a také například ruční stehy a další dovednosti spojené s ovládáním jehly a nitě.  

“Přihlášky přijímáme do konce září. V prvním týdnu v říjnu proběhnou informační schůzky, na kterých se účastníci kurzů s lektorem dohodnou na termínech, a od poloviny října začínáme,” dodala Lenka Domitrová. 

Jak se na kurzy přihlásit a podrobný popis jejich náplně - to je uveden na webu kulturního střediska. 
Eduard Michna
Nový Jičín
od 13 350 Kč

Detail

ESSAT CZ, s.r.o.
Nový Jičín
od 87 Kč

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Nový Jičín
od 16 400 Kč do 17 500 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků