Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Barevné květiny a další obrázky na dlažbě. Akce Křída ozdobila novojičínské náměstí

Středisko volného času Fokus na sebe upozornilo Akcí Křída. Děti si během jednoho dne mohly legálně pokreslit náměstí. Dlážděnou plochu tak alespoň do nejbližšího deště ozdobily barevné květiny a další obrázky.

Křídy se mohl chopit každý, kdo náměstím procházel. Nejčastěji se k malování nechaly zlákat děti mateřských škol a nižších školních tříd, které sem zamířily ze všech částí města. 

“My jsme dneska využili krásného počasí a vzali jsme naše Orlíky tady na náměstí. Rádi na tuto akci chodíme. Je to tady fajn, děti si něco namalují a při krásném počasí… co víc si přát,”  vyjádřila se Jana Palacká, vedoucí učitelka MŠ Loučka.  

“Dětem v rámci této akce necháváme volnou fantazii. Ale protože nám malinko chybí zeleň a rostliny tady na náměstí, tak je trošičku navádíme k tomu, aby ho vymalovaly květinami a udělaly z náměstí velkou pestrobarevnou louku,” uvedla Monika Vindišová, SVČ Fokus Nový Jičín.

Děti náměstí využily i k tanci a následně ho pokreslily dalšími motivy, které mohou i k louce patřit.  

Konání Akce Křída v polovině září není náhodné. Středisko volného času Fokus takto naláká na jedno místo spoustu děti a připomene jim, že začínají zahajovací schůzky ve Fokusu a rozjíždí se celý školní rok s kroužky a dalšími akcemi.
Česká distribuční a.s. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - Nový Jičín
Nový Jičín
od 3 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků