Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Po požáru chatky v lese u Veřovic na Novojičínsku našli hasiči mrtvolu

V pondělí odpoledne shořela u Veřovic na Novojičínsku menší rekreační chatka. Hasiči bohužel při zásahu objevili na místě tělo doposud neznámého člověka. Škoda byla odhadnuta na 40 tisíc korun.

Informaci o požáru dostali hasiči v pondělí po patnácté hodině. Do lesa u Veřovic vyjeli profesionálové z Nového Jičína a spolu s nimi dobrovolní hasiči ze stanic Veřovice, Mořkov a Štramberk.

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Už při příjezdu hasičů do lesa hořela převážně dřevěná chatka o půdorysu zhruba 3 x 3 metry vydatným plamenem. Oheň hasiči dostali pod kontrolu už za několik minut."

Při zásahu ale objevili tělo doposud neznámé osoby. 

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Samotné dohašování pak hasičům v souvislosti s ohledáním požářiště po nálezu těla zabralo několik desítek minut. Předběžná škoda na chatce byla odhadnuta na 40 tisíc korun. Přesnou příčinu požáru zjišťují vyšetřovatelé hasičů."

Totožnost mrtvého zjišťují policisté, kteří také pravděpodobně na základě pitvy potvrdí, zda muž zemřel následkem požáru nebo jestli nemůže mít náhodou na jeho smrti podíl někdo jiný.
NOBUS PRINT s.r.o. - pracoviště Kopřivnice
Kopřivnice
od 9 000 Kč/měsíc

Detail

Milan Přadka - město Příbor
Příbor
od 100 do 120 Kč/hod.

Detail

Česká distribuční a.s. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků