Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Návštěvníci expozice pózují ve fotokoutku s virtuálním kloboukem

Návštěvnické centrum připravilo novinku v podobě digitální zkoušírny. Ta je součástí expozice klobouků. Lidé si tu mohou virtuálně nasadit na hlavu různé pokrývky hlavy a na památku si odnést fotografii

Vyzkoušet si zhruba 300 stovky různých klobouků mohou běžně lidé, kteří zavítají do expozice Návštěvnického centra. Teď tu navíc mohou otestovat i úplnou novinku - zapózovat s virtuální pokrývkou hlavou. Umožňuje to moderní fotokoutek s 3D digitální zkoušírnou.

Karolína Kyšková, Návštěvnické centrum Nový Jičín: “Je to vyrobeno speciálně pro nás, přesně podle našich představ, jaké jsme měli. Digitální zkoušírna už tady kdysi byla, ale fungovala jen jako klasický kiosek. A jelikož tyto technologie jdou dopředu, tak jsme potřebovali nějakou novinkou přitáhnout další návštěvníky.”

K těm nejčastějším patří během tohoto léta tuzemští turisté, mezi nimi jsou to i děti z různých táborů.

Zuzana Rosová, příměstský tábor RC Mozaika: “Máme rádi tyto expozice a jakmile jsme zjistili, že se chystá tato novinka, přišli jsme si vše vyzkoušet.”

Malé návštěvníky lákala jak elektronická verze, tak klasické reálné klobouky, ve kterých se rovněž mohli fotografovat, a zvolit si pro svůj záběr i pozadí podle svého vkusu a barevnou nebo černobílou fotografii.

návštěvník expozice:  “Já jsem si vybrala červený klobouk, líbil se mi.”
návštěvník expozice:  “Já se nechám vyfotit v tomhle klobouky, který vypadá jako od Pana Tau.”

Snímek z fotokoutku si návštěvníci mohou zaslat na svůj e-mail nebo si jej na přání rovnou nechat vytisknou v recepci informačního centra. Díky předtištěné fotopapíru lze fotografii poslat poštou jako pohlednici.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy