Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Andělská výzva ozdobí strom v novojičínském Návštěvnickém centru

Rodinné centrum Mozaika připravilo pro novojičínskou veřejnost „Andělskou výzvu“. Lidé mohou sami ozdobit vánoční strom v Návštěvnickém centru. To už znovu otevřelo své expozice a získá tak originální dekoraci.

S nástupem rozvolňování vládních opatření mohlo opět otevřít své expozice klobouků a generála Laudona novojičínské Návštěvnické centrum. Kromě toho zde ale lidé mohou zavítat i za jiným účelem - za Andělskou výzvou, která se zrodila v rodinném centru Mozaika.

Zuzana Rosová, RC Mozaika, Nový Jičín: “Vytvořili jsme teď v adventním čase Andělskou výzvu, která spočívá v tom, že děti s rodiči, s prarodiči nebo ty starší samy, vyrobí jakoukoliv papírovou ozdobu. Tu přinesou do Návštěvnického centra do krabice Andělská výzva.”

Ozdoby mohou lidé do krabice vkládat v době od 4. do 18. prosince. Postupně budou dekorovat vánoční strom v Návštěvnickém centru.

anketa, Michal:  “Přinesl jsem na stromeček dvě ozdoby, vyráběli jsme je ještě minulý rok na školní jarmark.”
Kristýna Juliová, Návštěvnické centrum Nový Jičín: “Myslíme, že je to úplně úžasný nápad. Budeme mít letos nejoriginálněji vyzdobený stromeček, co jsme za dobu, co fungujeme, měli.”

Ani autoři ozdob ale o výsledný zážitek nepřijdou. Jejich pověšení na strom bude Mozaika přenášet na svém facebooku. Ujme se ho Zuzana Rosová v kostýmu anděla. Stejně tak už rodinné centrum zprostředkovalo lidem na dálku například lampionový průvod nebo výstavu adventních věnců.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy