Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dopravní policisté nedostali v Novém Jičíně přednost, jejich dodávka se po srážce převrátila

Jeli k dopravní nehodě, měli zapnuté majáky a podle svědků jim nedal přednost mladý řidič. Po bočním nárazu dostala policejní dodávka smyk a převrátila se na bok. Jeden policista byl převezen se zraněním do nemocnice.

Dramaticky vypadající nehoda se stala po 13. hodině v ulici Suvorovova na příjezdu do Nového Jičína.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Policisté dopravního inspektorátu Nový Jičín jeli na prověření dopravní nehody tří osobních vozidel. Jeli po hlavní silnici a zřejmě jim druhé vozidlo vyjíždějící z vedlejší silnice nedalo přednost a narazilo do nich."

Černý Volkswagen Golf nabral policejní dodávku doslova kolmo z boku, ta vzápětí dostala smyk a poté se převrátila na bok mimo silnici. Na místě proto zasahovali, kromě dalších policistů, hasiči a také zdravotnická záchranná služba.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Osobní vozidlo Volkswagen Golf řídil muž ročníku 2000. Jeden z policistů byl přepraven na ošetření do nemocnice."

Při jízdě po hlavní silnici měla policejní dodávka podle svědků zapnutou světelnou výstražnou signalizaci. Podrobnosti dopravní nehody teď vyšetřují policisté.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. - Nový Jičín, Kopřivnice a okolí
Nový Jičín
od 21 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - Odry
Odry
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry