Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dopravní policisté nedostali v Novém Jičíně přednost, jejich dodávka se po srážce převrátila

Jeli k dopravní nehodě, měli zapnuté majáky a podle svědků jim nedal přednost mladý řidič. Po bočním nárazu dostala policejní dodávka smyk a převrátila se na bok. Jeden policista byl převezen se zraněním do nemocnice.

Dramaticky vypadající nehoda se stala po 13. hodině v ulici Suvorovova na příjezdu do Nového Jičína.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Policisté dopravního inspektorátu Nový Jičín jeli na prověření dopravní nehody tří osobních vozidel. Jeli po hlavní silnici a zřejmě jim druhé vozidlo vyjíždějící z vedlejší silnice nedalo přednost a narazilo do nich."

Černý Volkswagen Golf nabral policejní dodávku doslova kolmo z boku, ta vzápětí dostala smyk a poté se převrátila na bok mimo silnici. Na místě proto zasahovali, kromě dalších policistů, hasiči a také zdravotnická záchranná služba.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Osobní vozidlo Volkswagen Golf řídil muž ročníku 2000. Jeden z policistů byl přepraven na ošetření do nemocnice."

Při jízdě po hlavní silnici měla policejní dodávka podle svědků zapnutou světelnou výstražnou signalizaci. Podrobnosti dopravní nehody teď vyšetřují policisté.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyBC LOGISTICS s.r.o. - Multimodal park s.r.o., Mošnov
Mošnov
od 110 do 130 Kč/hod.

Detail

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. - LIDL Studénka
Studénka
od 18 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

1. ZLATÁ SERVISNÍ s.r.o. - Čerpací stanice MOL, pracoviště Nový Jičín
Nový Jičín
od 19 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry