Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Osmnáctiletý mladík vyskočil z okna v Kopřivnici, pád z více než 30 metrů nepřežil

V pátek odpoledne vyjížděli záchranáři k vážné události do Kopřivnice. Z mezipatra panelového domu tam vyskočil osmnáctiletý mladík. Intenzivně se mu snažili všichni pomoct, ale jeho zranění byla nakonec smrtelná. Proč vyskočil z více než 30 metrů, teď zjišťují kriminalisté.

Záchranáři dostali zprávu o pádu člověka z okna krátce před 15. hodinou. Do Kopřivnice okamžitě vyjely pozemní týmy z frenštátské základny a k misi byl povolán i vrtulník LZS z Ostravy. 

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Osmnáctiletý mladík po pádu z okna domu nejevil žádné známky života. První pomoc mu poskytovala hlídka městské policie, která zahájila nepřímou srdeční masáž. Lékař záchranné služby po svém příjezdu zjistil, že pacient utrpěl mnohočetná poranění v oblasti hrudníku, páteře a dolních končetin."

Jeho zranění byla bohužel neslučitelná se životem a na mladík tak na místě zemřel. Vrtulník byl pak z letu odvolán zpátky na základnu. Co přesně se v domě stalo, teď zjišťují novojičínští kriminalisté.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Podle dostupných informací muž ročník 2002 vyskočil z okna v mezipatře 11. a 12. patra. Po pádu jeho zranění byla neslučitelná se životem a na místě zemřel. Cizí zavinění bylo na místě vyloučeno. Kriminalisté prověřují všechny okolnosti jeho jednání."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy