Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kulturu probudí k životu Divadelní dílna v Kamenném divadle

Pravděpodobně vůbec první kulturní akcí v Novém Jičíně po rozvolnění vládních omezení, pomineme-li promítání kina, bude 11. a 12. června Divadelní dílna.

Kamenné divadlo ožije po roční pauze a přivítá její 24. ročník. Páteční večer bude určený především pro dospělé publikum.

Markéta Dendišová, MKS Nový Jičín: “Začínáme v sedm hodin večer kapelou Evamore a pak se můžete těšit na nevšední zážitek z divadelní improvizace v podání Anny Polívkové, Martina Zbrožka a Lukáše Pavláska. Sobota, ta je určena především pro rodiny s dětmi a můžete se těšit především na vypravěče pohádek Dana Tarabu nebo na kejklíře Vojtu Vrtka.”

Následovat bude bubenická show s překvapením, akrobatické vystoupení a na závěr ohňová podívaná s názvem Joker a královna.

Markéta Dendišová, MKS Nový Jičín: “Máme tam divadla, která, pokud se nemýlím, tu ještě na Divadelní dílně nebyla. Třeba Divadlo Věž z Brna, se kterým si zazpíváme známé písničky pánů Uhlíře a Svěráka.”

Divadelní představení začínají v sobotu v 15 hodin, lesní areál ale nabídne zábavu už o hodinu dříve.

Markéta Dendišová, MKS Nový Jičín: “Máme přichystané i workshopy, budou tam tradičně Circus dance studio z Nového Jičína, které bude mít i představení, a Rodinné centrum Mozaika. To bude mít také připravené workshopy, které následně využije na Pohádkové lesní cestě zakončené pokladem.”

Vstupenky, zejména na páteční večer, je dobré zakoupit na online předprodeji. V případě nepříznivého počasí se páteční program přesouvá do kina Květen.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy