Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Prázdniny přivítáme návštěvou světadílů na Masarykově náměstí

Po dlouhé odmlce se má na Masarykově náměstí ve středu 30. června odehrát větší společensko-kulturní akce - Vítání prázdnin s tématem Světadíly.

VIDEO: TV Polar
Jiří Macíček, MKS Nový Jičín: “Děti ve chvíli, kdy dostanou vysvědčení do ruky, tak se mohou tady na Masarykově náměstí potkat, i se svými rodiči a prarodiči, a u toho dostanou bohatý kulturní program.”

Začátek je v 15 hodin. Připravena bude řada workshopů ve spolupráci se Střediskem volného času Fokus, Rodinným centrem Mozaika a dalšími.

Jiří Macíček, MKS Nový Jičín: “Určitě se můžeme těšit na divadelní vystoupení DIVA-DLA Fríďa a Píďa nebo komické duo Malíři, kteří zabaví děti.”

Oslavu začátku prázdnin doprovodí koncerty libereckého hudebního projektu Atmo Music a čtyřčlenné kapely z Bruntálu Platonic, která na hudební scéně prorazila před zhruba třemi lety.

Akce je plánována na plochu Masarykova náměstí, pořadatelé věří, že se jí v tomto prostoru - jako první vlaštovku - podaří uskutečnit i za platných mimořádných opatření..

Jiří Macíček, MKS Nový Jičín: “Musíme předem poděkovat za to, že lidé budou dodržovat veškerá nařízení, která jsou v danou dobu platná. Díky kterým budeme moci ty kulturní akce realizovat i nadále.”

Aktualizované informace a podmínky vstupu na akci sledujte na webu městského kulturního střediska a Novojičínského léta.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy