Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Akademie ukončila školní rok Fokusu a otevřela táborové léto

Středisko volného času Fokus uspořádalo v Beskydském divadle slavnostní akademii. Ukázalo na ni průřez činnosti všech kroužků a pozvalo děti na letní tábory.

Volnočasový Fokus aktuálně organizuje 107 kroužků, které vede 15 interních zaměstnanců a dalších 55 externích lektorů. Jaký byl jejich pomalu končící školní rok, čemu všemu se děti i dospělí v rámci zájmové činnosti věnovali, předvedli na akademii v Beskydském divadle.

Monika Vindišová, SVČ Fokus Nový Jičín: “Po nucené přestávce jsem moc ráda, že jsme se sešli na akademii Střediska volného času Fokus. Během toho dnešního podvečera vystoupí, bohužel ne všechny kroužky, ale většina, a to ze všech oddělení, ať už se jedná o oddělení tance, sportu, estetiky, dramatiky. Uvidíme i divadelní představení, zástupce bojových sportů a na výstavce i ukázky z technických kroužků. Do zájmových kroužků se během roku přihlásila téměř tisícovka účastníků ve věku od tří do 88 let, dnes se tady představí více než polovina.”

členové kroužků SVČ Fokus Nový Jičín:
“Já jsem z taneční skupiny N23 a těším se hodně a myslím, že to bude zážitek”
“My tančíme street dance, já se těším docela dost, protože už jsem dlouho v divadle netančila.”
“Líbí se mi to moc, protože jsem vždycky chtěla vystupovat takto v divadle.”
“Vystupovala jsem s holkami a moc se mi to líbilo.”
“Už jsme byli i na soutěži a skončili jsme druzí.”
Monika Vindišová, SVČ Fokus Nový Jičín: “Akademií sice ukončujeme školní rok, ale oficiálně tímto zahajujeme i letní a táborovou činnost. Těšit se účastníci mohou jak na příměstské tábory, tak pobytové, ať už v Novém Jičíně nebo v blízkém okolí.”

Informace o táborech jsou na webu Fokusu, celkem jejich 23, téměř polovina je již obsazena, a tak Fokusáci doporučují s přihláškami neváhat.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy