Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zdobení klobouků bylo v Návštěvnickém centru žádanou letní aktivitou

Návštěvnické centrum se svými expozicemi klobouků a Laudon je během léta vyhledávaným cílem turistů. Početnou skupinu hostů tu také tvoří účastníci různých táborů. Do svého programu ho zařadil například Holčičí příměstský tábor ze Studénky.

Pojetím expozic, jejichž součástí jsou interaktivní prvky nebo tvořivý ateliér, se Návštěvnické centrum snaží zacílit na různorodé skupiny hostů, a především i na rodiny s dětmi. K pravidelným letním návštěvníkům patří i táborníci z města i okolí.

Karolína Kyšková, Návštěvnické centrum Nový Jičín: “Návštěvnické centrum využívají přes léto hlavně tábory, u nás si nazdobí klobouček, zahrají v kostkovišti, kouknou na pohádky, vyzkouší přes 300 klobouků, takže přes léto hlavně tábory.”

Do svého programu letos návštěvu této novojičínské atraktivity zařadil například i Holčičí příměstský tábor ze Studénky.

Julie Anna Tomášková, asistentka na táboře: “Vlastně jsou to jenom holky, máme tvořivé i sportovní aktivity, Dneska jsme navštívili Nový Jičín, expozice klobouků, a holčičky si vyrábějí své klobouky.”
Karolína Kyšková, Návštěvnické centrum Nový Jičín: “Klobouček si holky mohly nazdobit podle vlastních představ z materiálů, které jsou na stole, za pomocí tavné pistole.”
 účastnice tábora: 
“Já jsme ho zdobila tím, že jsem tam dala květinky, perličky a vybrala jsem si modrou barvu.”
“Mi se líbí hnědá barva kloboučku, protože takovou má můj králíček.”

Další zábavou pro holky bylo, když si v expozici mohly zapózovat s klobouky na hlavě, vybírat mohly z nabídky více než tří stovek různých modelů.

účastnice tábora: 

“Líbí se mi tento klobouk, protože moje maminka má ráda tento styl klobouků.”
“Vyzkoušela jsem různé klobouky a jsem ráda, že mohu být s kamarádkami v tomto muzeu.”

V expozici klobouků mohou malým dětem udělat radost také známé pohádky o Králících z klobouku, posedět si a odpočinout tak mohou v komorním mini biografu.

Nahlásit chybu


K tématu
VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail

Ministerstvo obrany - Vojenské zařízení 5512
Hostašovice
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail