Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

HC Studénka opět na domácím ledě

  • Studénka,

V sobotu 16. listopadu se Studénečtí hokejisté poprvé utkali na domácím ledu. Jejich soupeřem byl tým z Bohumína, který je z počátku potrápil a první třetinu ovládl 2:3.


„Začátek byl strašně nervózní, ale ve druhé třetině bylo vidět, že to z nás opadlo, dali jsme nějaké góly a hrálo se lépe. Diváci nás hnali, to pro nás byl nezvyk po těch dvou letech, že přišla plná hala a ještě doma. Je to pro nás zázrak,“ uvedl útočník Marek Tomášek.

Druhá třetina odstartovala dvěma brankami ve prospěch hostů. Studeňáci se však nevzdali a skóre dorovnali. V posledních dvaceti minutách zápasu zavezli do branky soupeře ještě další čtyři puky.

„Dnes to bylo speciální, protože přišlo hodně diváků a hrálo se skvěle, to jsme nečekali tolik lidí, ale hlavně, že jsme vyhráli. 0:25 Teď už je to krása, třikrát týdně na ledě a užíváme si to,“ doplnil Martin Žídek, hráč A-týmu Studénka.

Studénečtí hokejisté ovládli sobotní emotivní utkání 9:7 za podpory zaplněného kotle domácích fanoušků, kteří způsobili obrovskou nervozitu, radost a závěrem i dojetí.

„Čekali jsme, že ta návštěva bude velká, měli jsme strach z toho, že nás to bude svazovat. Ta dvou a půl letá přestávka, která byla, plus diváci, kteří přišli, že to na nervozitě nepřidá a potvrdilo se, co jsme čekali jako trenéři, že to bude nervózní utkání. Z naší strany byla hodně velká snaha a hodně velké chtění. První třetina vůbec nevyšla, druhá taky, ale po několikáté jsme prokázali bojovné mužstvo, že dokážeme i v nepříznivých podmínkách a stavu si zahrát a šli jsme si pro vítězství,“ uvedl trenér Miroslav Pokorný.

„Atmosféra byla úžasná, protože tolik lidí ze Studénky jsem na jednom místě ještě neviděla a jsem ráda, že podporují Studénku. Doufám, že se další zápasy vydaří stejně jako tenhle“.

„Zápas super, měl úplně všechno. Chyběla mi akorát, možná taková ta „kanadská bitka“, ale padlo 16 gólů, což je paráda. Studénka vyhrála, byl plný stadion, takže super,“ Dodávají s úsměvem fanoušci.

Hokejisté se na domácí led vrátili po dvou a půl letech, kdy stadion procházel rekonstrukcí a modernizací.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků