Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Za budovou městského úřadu vyroste v průběhu několika měsíců nové parkoviště.

  • Studénka,

To nabídne 94 parkovacích míst z nichž bude 5 vyhrazeno pro postižené osoby.


„V této chvíli stavba zahájena není, probíhají pouze přípravné práce, které souvisejí se zabezpečením keřových a stromových porostů, tak abychom co nejméně zasáhli do vegetačního období,“ uvedla vedoucí odboru SŘÚPaR, MěÚ Studénka Radmila Nováková.

Celková částka, na kterou stavba vyjde bude osm a půl milionu korun. Předběžná doba dokončení je pak třicátého září.

„Vzhledem k tomu, že v této chvíli neprobíhají jednání se zhotovitelem, jsme nemohli zhotovit pevný harmonogram podle jeho možností. Předpokládáme také že budou problémy s některými dodávkami, vzhledem ke stavu, ve které se naše republika nachází“ sdělila vedoucí odboru SŘÚPaR, MěÚ Radmila Nováková.

Po dokončení prací by se mělo nově vysadit 27 stromů a 1900 keřů. Hřiště, které musí kvůli stavbě ustoupit je do budoucna plánované před střední ekonomicko-podnikatelskou školou. Co se týče parkovacích ploch u Rodinného a Zdravotního centra tak by měla být po nejbližší radě města vyhlášena veřejná soutěž o dodavatele. 

„To vyhlášení je na realizátora obou parkovišť najednou. Předpoklad je že vysoutěžený dodavatel, by se měl postarat o obě plochy, které by měly být hotové na podzim letošního roku,“ řekl starosta města Studénky Libor Slavík.

U rodinného a zdravotního centra by tak mělo vzniknout dalších přibližně jednadvacet parkovacích míst.
LEFOX, s.r.o.- Fulnek
Fulnek
od 10 125 do 13 500 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - Mošnov
Mošnov
od 13 000 Kč/měsíc

Detail

THERÁPON 98, a.s.
Kopřivnice
od 22 000 do 23 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků