Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Do fitcentra a také do knihoven se opět vracejí návštěvníci

  • Studénka,

Na venkovní sportoviště a do fitcentra se od posledního dubnového týdne mohou opět vrátit sportovci. Ti však musí dodržet zavedená opatření a roušku by neměli sundat ani na posilovacích strojích.

„Fitcentrum je otevřeno od 27. dubna, ale funguje v provozu, který je z části omezen. Maximálně, vzhledem k ploše fitcentra, je přípustné, aby zde bylo 7 lidí, proto prosím všechny sportovce, kteří chtějí navštívit fitcentrum, aby si nejprve zavolali na číslo, které je uveřejněno na stránkách. Máme otevřeny také sportovní hřiště. Jsou otevřená v klasickém letním provozu,“ uvedl ředitel SAK Studénka Kamil Krahula.

Na znovuotevření je připraven i Studénecký krytý bazén, který prošel v době pandemie celkovou očistou. Přípravy na letošní sezónu probíhají také na biotopu.

„Koupaliště a bazén zatím nevíme, ale čekáme, co vláda vymyslí, abychom to představili veřejnosti a podle toho vše nachystali. Oba provozy se snažíme dát do pořádku, ať jsme připraveni ze dne na den zareagovat a otevřít,“ doplnil vedoucí přírodního koupaliště Ondřej Stanek.

Pro příznivce knih jsou opět v provozu knihovny. Otevření knihovny na Zámku je o týden posunuto z důvodu rekonstrukce, knihu je však možné zapůjčit v provozovně na Sídlišti už od 27. dubna.

„Po návštěvnících požadujeme dodržování hygienických opatření, které jsou vyvěšeny na našich stránkách. V knihovně se může pohybovat pouze pět osob současně. Knihovna poskytuje pouze výpůjční služby, nelze kopírovat a a přicházet na internet. Knihy musí být po vrácení dezinfikovány a uloženy na 72 hodin do karantény,“ vysvětlila vedoucí knihoven Ludmila Nováková.

Kdy a za jakých podmínek se do Studénky vrátí také kulturní akce je prozatím nejasné.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy