Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na 250 zájemců využívá nové školy bojových a kondičních sportů ve Studénce

  • Studénka,

Prvního února zahájila provoz škola bojových a kondičních sportů ve Studénce. Na kurzy a různá cvičení zatím dochází na 250 lidí. Nechybí zde karate, Ju-jutsu nebo Tchaj-ti. Ti, kteří si chtějí jen zacvičit zase využijí jógy, nebo cvičení zvané SM systém. Nové centrum toho ale plánuje mnohem víc.

Začátkem února zahájila provoz škola kondičních a bojových sportů ve Studénce. Ta se nachází na náměstí Republiky v prostorách nad kavárnou. Mimo karate zde lidé najdou také kurzy Tchaj-ti, jógu nebo nově Ju-Jutsu. Zájem veřejnosti je veliký.

Tomáš Chuda, lektor bojových sportů:Návštěvnost centra je v současné době kolem 250 žáků a studentů.“
Klára Kubianová, lektorka Ju-Jutsu: „Ju-jutsu je tradiční japonské umění, takže cvičíme techniky, které už dávno vymysleli samurajové. Je to velice komplexní bojové umění, můžeme zde najít různé údery a kopy, různé páky, srazy, lámání a škrcení.

V centru nechybí lekce aerobiku nebo kruhová cvičení, kterých mohou využít i senioři. Návštěvníci ocení i cvičení na páteř zvané SM systém.

anketa:
Je to tu výborný, zatím děláme základní techniky.“
Nechodím tu moc dlouho, je to tu super, moc se mi tu líbí a trenér je taky super.“

Od března nabídne centrum projekt Ochrana a bezpečí. Další novinkou následujícího měsíce bude otevření nové galerie, která se nachází nad tělocvičnou školy. Místnost bude sloužit jak pro konání workshopů, seminářů tak i jako klubovna školy.


Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy