Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stolní tenisté ze Studénky plánují pořádat pravidelné kempy

  • Studénka,

26. února pořádali stolní tenisté ze Studénky speciální kemp. Jeho smyslem bylo zdokonalení dovedností hráčů. Pod vedením zkušených lektorů si vyzkoušeli hned několik technik hry. Tyto kempy plánují stolní tenisté pořádat pravidelně. Zúčastni se může každý, důležitá je chuť a zájem.

Tělocvičnu Základní školy Sjednocení ve Studénce poslední únorovou sobotu obsadili stolní tenisté. Pořádali zde speciální kemp, během kterého zdokonalovali svoje dovednosti. Pod vedením zkušených lektorů si hráči vyzkoušeli hned několik technik hry.

Miroslav Sklenský, šéftrenér: Tady ta akce je o tom, ukázat dětem krásu stolního tenisu. Ukázat jim základní úderovou techniku, pohyb za stolem a jak se v ping-pongu mohou zlepšit.

Kempu se zúčastnili hráči ze Studénky i z Příbora. Do budoucna by chtěl místní klub stolního tenisu tyto kempy pořádat pravidelně, ideálně jednou měsíčně.

Martin Vojtěšek, trenér: „Otázka opakování se určitě nabízí a máme to v plánu. Teď je únor, tak to je první kemp, další plánujeme v březnu a pak v dubnu. Je lepší, když hráč co přijde, tak už něco umí, podmínkou je mít vlastní pálku. Nejdůležitější je mít zájem a chuť.“
anketa:
Jsem ze Studénky a hraju asi tři roky. Měli jsme rozcvičku, pak jsme hráli. Je to tu super.“
No hodil by se mi procvičit backend a nějaký ping. Jsem ze Studénky a hraju asi čtyři roky.“

Speciálního kempu ve stolním tenise se zúčastnilo celkem 10 hráčů pod vedením čtyř trenérů. Akci podpořil Moravskoslezským kraj.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy