Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

ŽS Butovická slavila na školní zahradě Den matek

  • Studénka,

Základní škola Butovická oslavila Den matek. Nechyběli stánkaři i tvořivé dílny. V rámci akce děti svým maminkám tvořily speciální dárky a na závěr si připravily taneční vystoupení.

Zahrada Základní školy Butovické ožila Dnem matek. Návštěvníci si mohli nakoupit šperky nebo rostliny. Děti zase využily tvořivých dílen.

Aranka Horváthová, ředitelka ZŠ Butovická: „Dnešní akci vymyslely naše paní vychovatelky. Rozhodly se ke Dni matek uspořádat tuto akci. Protože máme v družince na osmdesát dětí, bylo by náročné uspořádat besídku. Rozhodli jsme se, že pozveme rodiče, maminky a babičky. Udělali jsme spousty výrobků a pozvali i stánkaře.“
anketa stánkaři:
Nabízíme tady náramky, které vyráběly děti ve školní družině. Náramky se mohou roztahovat a utahovat podle velikosti ruky.“
Nabízíme tady bylinky, pelyněk, coca-colu, šalvěj, mátu, ženšen nebo rozmarýn, každé dítě, které přijde, si kytičku zabalí, označí mamince a popřeje ke svátku.

Akce sklidila úspěch a návštěvnici si ji užívali. Děti si mohly vyrobit spousty zajímavých věcí, jako růže z papíru a přáníčka pro své maminky.

Anketa:
Je to moc hezké, konečně se můžeme po dlouhé době všichni vidět. Vybrala jsem si černookou Zuzanu a ženšen.“
Já jsem tu s vnučkou, vybrali jsme si tu čelenku.“
Moc se mi tu líbí, je to kreativní, vybrala jsem si náušnice a od dcery jsem dostala dárek.“
Moc se nám tu líbí, pěkná akce pro maminky. Dárky, které jsem dostala od dětí, jsou mi dostatečné.“

Aranka Horváthová, ředitelka ZŠ Butovická: „Návštěvníci si mohou vyrobit například různé odlitky ze sádry a podobně. Na stáncích jsou například šperky, kytky a různé zajímavé věci. Pro rodiče je tu občerstvení jako káva nebo zákusek. Pro děti máme nachystaný párek v rohlíku.“

Žáci školy vyrobili svým maminkám taky speciální náramky, které symbolicky spojují matku se svým dítětem. Na závěr si žáci školy připravili speciální taneční vystoupení. Akce se zúčastnily stovky návštěvníků.


Nahlásit chybu


K tématu
VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail

ASB SQUASH s.r.o. - Nový Jičín a stavby prováděné společností
Nový Jičín
od 28 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail