Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

BEZ KOMENTÁŘE: Dne Rodiny na zimním stadionu se zúčastnily stovky návštěvníků

Studénka |

Nekomentovaný záznam z události konané v neděli 15. května na zimním stadionu ve Studénce. Akce byla vyvrcholením oslav Měsíce rodin místního Rodinného centra. Nechyběl skákací hrad, cukrová vata a střelnice.

Na akci mohly děti s rodiči vyzkoušet spousty aktivit. Mezi nimi například malování kamínků nebo házení speciálních polštářů na cíl. Nechyběla ani oblíbená cukrová vata.

anketa:
Líbí se mi tu, je toho spoustu pro děti.“
Je to super, vyšlo počasí, mají tu občerstvení, nejvíc se nám líbí kreslení na obličej.“

Během dne se na akci vystřídaly stovky návštěvníků. 

Nahlásit chybu


K tématu

Nemocnice Karviná-Ráj uspořádala pro budoucí rodiče Den rodiny

20. května 2023 15:20 | Karviná | Monika Danková

V Nemocnici Karviná-Ráj se uskutečnil Den rodiny. Jde o tradiční a velmi navštěvovanou akci zejména z řad budoucích rodičů, kteří mají jedinečnou příležitost seznámit se se vším, co jim místní porodnice nabízí.

Proběhl první ročník rodinné olympiády, přišlo více jak 240 rodin

17. května 2023 16:34 | Opava | Adéla Pluhaříková

Rodináda neboli rodinná olympiáda. Středisko volného času v Opavě připravilo oslavu mezinárodního dne rodin zábavným odpolednem pro celé rodiny v městských sadech. Úkoly plnily děti i dospělí.

Den rodiny budou ve Studénce připomínat akce v proběhu celého května

2. května 2023 15:15 | Studénka | Petra Dorazilová

V měsíci květnu je Den matek i Mezinárodní den rodiny. Oba tyto svátky připomene ve Studénce Rodinné centrum, které v máji připravilo hned několik tematických akcí.


Krojovaní horníci si pietním aktem připomněli důlní neštěstí na Dole Gabriela

Před 100 lety zahynulo při důlním neštěstí na Dole Gabriela 15 horníků. Tuto tragickou událost si připomněli krojovaní horníci v Karviné-Dolech pietním aktem a také bohoslužbou v šikmém kostele sv. Petra z Alkantary.

Klauni z Balónkova baví děti na dětském oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku

Pravidelně navštěvují dětská oddělení v nemocnicích a baví tamní děti. Návštěvy klaunů patří mezi nedílnou součást péče o malé pacienty i v Nemocnici ve Frýdku-Místku. Samotní klauni svou práci berou jako poslání.

Senioři se mohou hlásit o místo v novém Domově pod Bílou horou v Kopřivnici

Dnes 15:25 | Celý MS kraj | Jiří Cileček

Domov pod Bílou horou v Kopřivnici ode dneška přijímá žádosti o službu v domově pro seniory a v domově se zvláštním režimem. Celkem nabízí 84 míst. Nový domov buduje Moravskoslezský kraj od konce roku 2021, aktuálně se stavba dokončuje a připravuje se spuštění provozu domova jako nové krajské příspěvkové organizace. Slavnostní otevření je naplánováno na 18. červen.

Novojičínští rodáci uctili čestného občana Karla Kryla

Klub rodáků a přátel města vyhlásil v Novém Jičíně jaro Karla Kryla. Uctil tak kulaté výročí narození i úmrtí tohoto novojičínského čestného občana.

V průběhu jara vysadí ve Frýdku-Místku na 100 stromů a 400 keřů

Frýdek-Místek bude bohatší o další stovky kusů dřevin. Právě v těchto dnech totiž probíhá pravidelná jarní výsadba stromů a keřů. Letos do ní město investuje 880 tisíc korun.

Kniha očima pamětníků „K poslední šichtě – Zdař Bůh!“ mapuje důlní neštěstí před 100 lety

V pátek 12. dubna 2024, v den stého výročí ničivé exploze v Dole Gabriela byla v Karviné slavnostně pokřtěna kniha, která očima pamětníků mapuje nejen tuto ale i další, největší důlní katastrofu na Karvinsku, při které zahynulo 235 horníků.

Protidrogový vlak se po tříleté pauze vrátil varovat a odradit

Do Nového Jičína se po tříleté pauze vrátil protidrogový vlak. Revolution train tu zastavil na jeden den, otevřen byl pro školní skupiny i veřejnost zdarma.

Aktivní senioři uspořádali ve Frýdku-Místku turnaj v badmintonu

Sportem předcházejí krizi středního věku. Takové je pořekadlo seniorů ve spolku Aktivní senioři Frýdek-Místek. Aktuálně mají za sebou třetí ročník turnaje v badmintonu, který měl tradičně velký úspěch. Desítky seniorů mezi sebou s velkým nasazením soupeřili o medaile a nejlepší umístění.

Za srážení lidí čeká bezdomovce vězení. 69letá seniorka spadla dokonce na koleje

Otřesný případ agresivity řeší v těchto dnech ostravští policisté. Opilý bezdomovec se zcela bezdůvodně vrhal na kolemjdoucí na Svinovských mostech a srážel je na zem. Téměř 70letá žena dokonce skončila v kolejišti.

ŘSD do léta opraví dálniční mosty na hranicích Moravskoslezského a Olomouckého kraje

Dnes 7:19 | Celý MS kraj | Jiří Cileček

Ředitelství silnic a dálnic bude pokračovat v opravě mostů na dálnici D1. Po zimě se práce obnoví na hranicích Olomouckého a Moravskoslezského kraje. Práce vyjdou na 118 milionů korun a hotovo by mělo být v červenci.

Recepční

Kunčice pod Ondřejníkem Nástup: od 20. února 2024 od 25 000 Kč

Trofej vítěze AHL skončila v rukou domácího týmu

Zimní sezonu na ledové ploše ve Studénce uzavřelo finále amatérské hokejové ligy. Rozhodující zápas se odehrál poslední březnovou sobotu. Těsným rozdílem jediného gólu jej vyhrál tým domácích.

Začínali v tělocvičně, teď tančí v největším sále ve městě

Žáci odborného učiliště a praktická školy s lehčím a středním mentálním postižením nechodí do klasických tanečních. Přesto jim tanec není cizí. Lekce absolvovali ve školní tělocvičně a slavnostní kolonu si užili ve velkém sále.

Florbalový turnaj přípravek a žákovských týmů v hale ABC

Středisko volného času Fokus pořádalo florbalový turnaj přípravek a žákovských kategorií. Zaplněná hala ABC ukázala, že tento sport je mezi mladými hráči stále velmi oblíbený.

Město rozkvetlo do jarních barev, přibyly nové záhony

Město rozkvetlo tisíci tulipány, narcisy a dalšími jarními květinami. Barevná podívaná je zejména kolem centra, ale vznikly i tři nové záhony. Nepřehlédnutelný je ten v Janáčkových sadech.

První závod Novojičínské běžecké ligy, Jarní ovál, trhal rekordy počasím i účastí

Jarním oválem začal další ročník Novojičínské běžecké ligy. Na jeho start se postavil rekordní počet běžců, zejména v dětských kategoriích.

BEZ KOMENTÁŘE: Dne Rodiny na zimním stadionu se zúčastnily stovky návštěvníků
Vydáno 21. května 2022 4:19, Studénka, Jakub Švarc
Nekomentovaný záznam z události konané v neděli 15. května na zimním stadionu ve Studénce. Akce byla vyvrcholením oslav Měsíce rodin místního Rodinného centra. Nechyběl skákací hrad, cukrová vata a střelnice.

Na akci mohly děti s rodiči vyzkoušet spousty aktivit. Mezi nimi například malování kamínků nebo házení speciálních polštářů na cíl. Nechyběla ani oblíbená cukrová vata.

anketa:
Líbí se mi tu, je toho spoustu pro děti.“
Je to super, vyšlo počasí, mají tu občerstvení, nejvíc se nám líbí kreslení na obličej.“

Během dne se na akci vystřídaly stovky návštěvníků. 

Zdroj: https://polar.cz/zpravy/novojicinsko/studenka/11000031505/bez-komentare-dne-rodiny-na-zimnim-stadionu-se-zucastnily-stovky-navstevniku