Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Letošní multižánrové Dny města ve Studénce proběhnou u Zimního stadionu

  • Studénka,

Sport a kultura ve městě pomalu dokončuje přípravy na letošní Dny města, které nahradily jednodenní akci. Multižánrový festival se v minulém roce osvědčil, a proto se ho SAK Studénka rozhodla uspořádat i letos, tentokrát v blízkosti zimního stadionu.

Dny města roku 2022 odstartují v pondělí 13. června a lidé se budou moci těšit na pořádnou porci hudby i zábavy. Zatímco v minulých letech byl Den města jednodenní akcí, stejně jako v předchozím roce se Sport a kultura ve městě rozhodla uspořádat vícedenní festival. To hlavně proto, že se osvědčil, a také z důvodu nepředvídatelné pandemické situace.


Kamil Krahula, ředitel SAK Studénka: Čeká nás opravdu velice bohatý program. Myslím si, že si každá věková generace přijde na své. Dny města bude doprovázet řada doprovodných aktivit a stánků. Bude zde i prezentace sportovních klubů ze Studénky.“

Radka Tomášková, vedoucí kultury SAK Studénka: Celý týden se bude odehrávat na parkovišti a přilehlé ploše před zimním stadionem. Minulý týden města se konal na náměstí, protože ten letošní bude větší, tak jsme zvolili tuto variantu.“

První dva dny Dnů města rozehřejí pódium převážně místní hudební soubory a uskupení, ve středu se představí Pavel Novák mladší a čtvrtek bude patřit dětem. V pátek a v sobotu se představí i známí interpreti.

Radka Tomášková, vedoucí kultury SAK Studénka: Navštíví nás skupina Čiperkové a Klauni z Balónkova, nebude chybět ani bohatý doprovodný program pro děti. V pátek vystoupí například Bára Poláková. V sobotu se představí Xindl X nebo Raego."

Letošní Dny města budou trvat do 18. června a ukončí je místní kapela A-Band.


Nahlásit chybu


K tématu