Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Spolek Cobra ze Studénky pořádal speciální besedu

  • Studénka,

Od letošního roku ve městě působí tělovýchovný spolek Cobra, který pro děti i veřejnost plánuje spoustu aktivit. Jednou z nich bylo setkání s extraligovým hokejistou a místním rodákem Vladimírem Svačinou. Akce proběhla v nově zrekonstruované místnosti centra.

Děti se dozvěděly nejrůznější zážitky ze života hokejisty. Ocenily také možnost si potěžkat vítězný pohár.

Vladimír Svačina, extraligový hokejista: „Originál máme na ledě asi patnáct minut a pak nám dají repliku. Originál je totiž velmi drahý. Na prstencích jsou napsáni všichni hráči, kteří ho vyhráli. Nejvíc se děti ptají, s kým se mi nejlépe hraje, v kolika letech jsem začínal hrát nebo je zajímá nejoblíbenější jídlo, pití a nejoblíbenější hráč.“
Tomáš Chuda, lektor bojových sportů: „V rámci toho že je prvního června Den dětí, tak jsme dostali nabídku mít besedu s hokejistou Vladimírem Svačinou. Do toho nám přišlo nové tatami, tak jsme všechno spojili dohromady a udělali jsme besedu. Děti zároveň dostaly dárek. Moc za to městu děkujeme.
Anketa:
„Zajímalo mě všechno, bylo to dobrý a bavilo mě to.“
„Bylo to zajímavý, celkově jeho život.“
„Super, líbilo se mi to.“
Tomáš Chuda, lektor bojových sportů: „Mimo besed připravujeme na 3.9 2022 obnovit Vagonářskou padesátku, pro lidi všeho věku, chodce, běžce nebo kolaře. Akcí pro letošní rok připravujeme ale daleko víc.“

Kvůli velkém zájmu byla přednáška rozdělena do dvou bloků. Spolek Cobra bude ve svých aktivitách pokračovat i během letních měsíců.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy